Шановні колеги та студенти!

Щиросердно вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія медичного працівника завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Ваша відданість справі, фаховий досвід і знання завжди поєднуються зі щирим співчуттям до людей і милосердям.

Сьогодні медичні працівники виконують надзвичайно важливу роботу. Вони рятують життя українських героїв, а у мирних містах забезпечують гідний рівень медицини.

Шановні колеги! Знаю, якою складною, напруженою є ваша праця, скільки треба терпіння, любові, щоб дійти до кожного студента. Сьогодні ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями. Наукові здобутки викладачів, фахова підготовка випускників, перемоги студентів у конкурсах – все це свідчить про якісні показники нашої роботи. Велика вдячність і шана вам за гуманну і благородну справу – виховання молодого покоління, невтомний творчий пошук, високий професіоналізм. Завдяки вам наша молодь формується на справжніх зразках патріотизму, поваги і любові до держави.

Найтепліші слова адресую студентам, які докладають багато зусиль, творчого запалу для оволодіння знаннями та підняття рейтингу навчального закладу.

У день професійного свята зичу вам успіхів, міцного здоров'я, благополуччя, миру та перемоги!

З повагою

директор Кіровоградського медичного

фахового коледжу ім. Є.Й. Мухіна                                                       Світлана БОНДАРЬ