Циклова комісія була створена шляхом об’єднання циклових комісій фізичного виховання та захисту України з викладачами суспільних дисциплін.

Циклова комісія суспільних дисциплін, фізичного виховання та захисту України – це не просто колектив викладачів, це один злагоджений організм, команда.

Головна мета викладачів: формування soft skills та hard skills здобувачів освіти шляхом активізації мотиваційної складової освітнього процесу. Мотивувати здобувачів освіти дбайливо ставитися до свого здоров’я, розвивати їх життєві навички, спрямовані на покращення рівня культури здоров’я та розвиток професіоналізму майбутнього медичного фахівця.

Методична мета циклової комісії:

Активізація мотиваційної складової з впровадженням інноваційних технологій у навчально-виховному процесі та їх вплив на якість знань, вмінь та навичок у здобувачів освіти.

Методична робота викладачів спрямована на пошуки ефективних методів та прийомів навчання, та підняття іміджу коледжу.

Важливою умовою ефективного функціонування циклової комісії є раціональне використання, вдосконалення і розвиток матеріально – технічної бази.

Спортивна база коледжу сучасна і різноманітна. Цикл фізичного виховання забезпечений тенісним кортом, двома спортивними залами (тренажерний та ігровий).

zb01Голова циклової комісії Олег Володимирович Кулібаба – викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Методична мета: «Проблеми формування вмінь та навичок з техніки безпеки на заняттях з фізичного виховання».

 

 

 

  

 

 

До складу циклової комісії входять викладачі:

 

zb03Наталія Валентинівна Лелека – викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії. З 1999 року викладач фізичного виховання в медичному коледжі, першорозрядниця з класичного волейболу. Методична мета: «Формування техніки гри волейбол у студентів-медиків».

 

 

 

 

 

 

zb04Бургаз Юлія Володимирівна викладач історії України, всесвітньої історії, громадянської освіти, філософії, соціології, право, мистецтво; спеціаліст вищої категорії, кандидат історичних наук. Методична мета: «Підвищення ефективності освітнього процесу через використання сучасних технологій».

  

  

 

  

kravchenkoКравченко Олег Анатолійовичвикладач захисту України, військовий пенсіонер, проходив військову службу в ракетних військах стратегічного призначення та ДСНС (МНС), військове звання підполковник, фахівець з питань цивільного захисту, освіта вища «Національна академія оборони України» місто Київ. Методична мета: «Підготовка молоді до захисту України з запровадженням сучасного передового бойового досвіду, набутого під час бойових дій у війни між Україною та росією».

 

 

   

kravchenko1аКравченко Артем Юрійович викладач суспільних дисциплін, магістр політології. Викладає предмети: Історія України, Всесвітня історія, історія та культура України, основи медичного права, соціологія, громадянська освіта, мистецтво.

 

 

 

На цикловій комісії було створено та надруковано навчально-методичні посібники: «Фізичне виховання», «Легка атлетика Кіровоградщини», «Охорона праці та безпека життєдіяльності на заняттях з фізичного виховання», «Легка атлетика», «Історія рідного краю».

Викладачі циклової комісії беруть активну участь у всеукраїнських конференціях, друкують наукові та методичні статті у фахових журналах.

Викладачі циклової комісії беруть активну участь в спортивно-масових заходах в коледжі.

b11

 

З виховною та оздоровчою метою у коледжі традиційно проводяться спортивні свята.