Циклова комісія була створена шляхом об’єднання циклових комісій фізичного виховання та захисту України з викладачами суспільних дисциплін.

Циклова комісія суспільних дисциплін, фізичного виховання та захисту України – це не просто колектив викладачів, це один злагоджений організм, команда.

Головна мета викладачів: підвищення ефективності освітнього процесу з використанням інноваційних технологій, мотивувати здобувачів освіти дбайливо ставитися до свого здоров’я, розвивати їх життєві навички, спрямовані на покращення рівня культури здоров’я та розвиток професіоналізму майбутнього медичного фахівця.

Методична мета циклової комісії:

Впровадження інноваційних технологій у освітній процес та їх вплив на якість знань, вмінь та навичок студентів. Формування культури здоров'я студентської молоді.

Методична робота викладачів спрямована на пошуки ефективних методів та прийомів навчання, та підняття іміджу коледжу.

Важливою умовою ефективного функціонування циклової комісії є раціональне використання, вдосконалення і розвиток матеріально – технічної бази.

Спортивна база коледжу сучасна і різноманітна. Цикл фізичного виховання забезпечений тенісним кортом, двома спортивними залами (тренажерний та ігровий).

zb01Голова циклової комісії Олег Володимирович Кулібаба – викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Методична мета: «Проблеми формування вмінь та навичок з техніки безпеки на заняттях з фізичного виховання».

 

 

 

  

 

 

До складу циклової комісії входять викладачі:

b03Ігор Олександрович Шостак – викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат педагогічних наук, кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики, тренер-викладач вищої категорії з легкої атлетики. Методична мета: «Формування культури здоров'я студентів медичних коледжів у позааудиторній діяльності».

 

 

 

 

 

 

zb03Наталія Валентинівна Лелека – викладач фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії. З 1999 року викладач фізичного виховання в медичному коледжі, першорозрядниця з класичного волейболу. Методична мета: «Формування техніки гри волейбол у студентів-медиків».

 

 

 

 

 

 

zb04Бургаз Юлія Володимирівна викладач історії України, всесвітньої історії, громадянської освіти, філософії, соціології, право, мистецтво; спеціаліст вищої категорії, кандидат історичних наук. Методична мета: «Підвищення ефективності освітнього процесу через використання сучасних технологій».

  

  

 

  

SlepchukСлєпчук Вадим Ярославович – спеціаліст вищої категорії. Викладає предмети суспільного циклу: Історія України, Всесвітня історія, основи економічної теорії, філософія, громадянська освіта. Методична мета: «Методика використання інформаційно-комунікаційних технологій та технічних засобів навчання на заняттях суспільно-економічних дисциплін».

 

 

 

На цикловій комісії було створено та надруковано навчально-методичні посібники: «Фізичне виховання», «Легка атлетика Кіровоградщини», «Охорона праці та безпека життєдіяльності на заняттях з фізичного виховання», «Легка атлетика», «Історія рідного краю».

Викладачі циклової комісії беруть активну участь у всеукраїнських конференціях, друкують наукові та методичні статті у фахових журналах.

Викладачі циклової комісії беруть активну участь в спортивно-масових заходах в коледжі.

b11

 

З виховною та оздоровчою метою у коледжі традиційно проводяться спортивні свята.