На відділенні загальноосвітньої підготовки проводиться підготовка студентів на базі базової загальної середньої освіти денної форми навчання.

 za01

Відділення створене в 2015 році. З 2022 року відділення  очолює Крутських Інна Олександрівна, викладач другої категорії.

Якісна підготовка майбутніх медичних працівників спеціальності: 22 «Охорона здоров'я», 223 «Медсестринство», Освітня програма: «Лікувальна справа» / «Сестринська справа» забезпечується збалансованою організацією навчального та виховного процесу, сучасними методами навчання, різноманітністю підходів та методик викладання висококваліфіковани викладачів відділення та коледжу.

Навчальний процес на відділенні здійснюються в формах:

-                     лекційні заняття;

-                     практичні заняття;

-                     семінарські заняття;

-                     виробничі практики;

-                     консультації;

-                     самостійна позааудиторна робота студентів;

-                     державна підсумкова атестація (ЗНО).

 za02

Основним показником якості підготовки та старанності студентів відділення є високі показники успішності складання Державної підсумкової атестації та Зовнішнього незалежного оцінювання якості знань.

Студенти відділення регулярно займають призові місця на міських, регіональних та всеукраїнських олімпіадах з різних напрямків знань та показують відмінні результати зі спортивних досягнень, під старанним керівництвом викладачів коледжу.

 za03

За час існування відділення загальноосвітньої підготовки студенти коледжу здобули повну загальну середню освіту під дбайливим керівництвом завідувачки відділення  та чуттєвих, завжди готових підтримати та допомогти керівників груп, що забезпечують комфортні умови навчання, студентське дозвілля та проживання в гуртожитку.

 za04

Доброю традицією стало проведення на відділені безлічі різноманітних заходів та зустрічей з представниками різного напрямку роботи. Регулярними стали зустрічі з представниками: головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, працівниками правоохоронних органів, благодійними та громадськими організаціями, учасниками АТО (ООС), учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, представниками духовенства та багато інших.

 za05

Студенти відділення живуть активним студентським життям. За час навчання вони вдало та з користю поєднують навчання та студентське дозвілля, як то відвідани художніх виставок, музеїв, презентацій, різноманітних екскурсій, організація туристичних походів та участь у коледжних, міських та регіональних театральних та танцювальних конкурсах та виставах.

 za06

Корисно, якісно та високому професійному рівні відбуваються проведення тижнів циклових комісій, що мають безпосереднє відношення до викладання навчальних дисциплін на відділенні загальноосвітньої підготовки: циклова комісія гуманітарних дисциплін; циклова комісія природничих дисциплін; циклова комісія загальномедичних дисциплін; циклова комісія основ медсестринства;  циклова комісія фармацевтичних дисциплін; циклова комісія суспільних дисциплін, фізичного виховання та захисту України.

  za07

На відділені організовуються та проводяться конференції, конкурси, інтелектуальні та спортивні квести, інформаційні години присвячені майбутній професії.

Велика увага на відділені загальноосвітньої підготовки приділяється національно-патріотичному вихованню та виховній роботі серед студентів відділення та коледжу в цілому. Варто відзначити велике бажання студентів до пізнання своєї історії краю, традицій, обрядів, територіальних особливостей регіону в якому вони мешкають. Саме ці передумови сприяють великому натхненню та бажанню приймати участь в заходах присвячених святкуванням традиційних свят українського народу та відзначення знаменних дат української державності.

 za08

Гасло відділення:

«Навчання та дисципліна – запорука успішної підготовки майбутнього професійного медичного працівника»