09.06.2022 року наш заклад знову гостинно зустрічав майбутніх вступників та їхніх батьків. День відкритих дверей проходив у щирій і дружній атмосфері.

Яскраве відкриття заходу ведучими Наталкою Сухачовою та Олексієм Козачинським продовжила Ольга Січар, завідувач методичним кабінетом. Вона цікаво розповіла про коледж, познайомила присутніх з адміністрацією та викладачами. Світлана Бондарь, директор, не тільки тепло привітала гостей, але й докладно пояснила особливості навчання у Кіровоградському медичному фаховому коледжі ім. Є.Й.Мухіна, зазначивши, що кожен випускник має стати справжнім фахівцем, успішним медиком чи фармацевтом, адже саме це – головна місія закладу.

Лунали привітні слова із закликом вступати до коледжу також від завідувачів відділень: Тетяни Шарошкіної, Ірини Гуненко, Людмили Чамлай. Кожна з них донесла переваги навчання за певною освітньо-професійною програмою, детально розкрила перспективи успішного працевлаштування після закінчення навчання.

Про цьогорічної особливості вступної кампанії розповіли відповідальний секретар приймальної комісії Інна Крутських та директор коледжу Світлана Бондарь, відповіли на питання, які цікавили майбутніх вступників та їхніх батьків.

Гості заходу також мали можливість ознайомитися з аудиторіями та іншими приміщеннями закладу, поспілкуватись особисто з викладачами.

10.06.2022-2