Нагальною потребою сьогодення є вміння діяти в надзвичайних ситуаціях. Особливо, якщо це стосується безпеки мирних жителів, а найбільше – дітей. Тож основні завдання, які ставить перед собою наш заклад освіти, - збереження життя і здоров’я студентів під час надзвичайних ситуацій, обізнаність у сфері цивільного захисту, закріплення знань правил безпечного поводження з вибухонебезпечними та просто підозрілими предметами, користування засобами індивідуального та колективного захисту, надання першої медичної само- та взаємодопомоги.

Саме ці питання розглядались у середу, 11 травня 2022 року, під час зустрічі студентів відділення загальноосвітньої підготовки з викладачем Олегом Анатолійовичем Кравченком.

Він не просто пояснив теоретичні відомості, ознайомив здобувачів освіти з законодавством України в цій галузі, але й пояснив, як діяти під час загрози або виникнення надзвичайної ситуації.

Практична спрямованість проведеного заходу викликала інтерес у студентів, спонукала їх до поглиблення знань із ЦЗ та здобуття необхідних навичок захисту від наслідків небезпечних ситуацій, які можуть виникнути під час війни.

Слід зазначити, що такі зустрічі Олег Анатолійович проводить з усіма студентами нашого фахового коледжу, оскільки нова реальність, у якій опинилась сьогодні Україна, потребує не тільки мужності, але й нових міцних знань в галузі безпеки.

Завідувач відділення загальноосвітньої підготовки

Ірина Коняшина

12.05.2022-112.05.2022-212.05.2022-3