2022.05.10Починаючи з 1997 року, в Україні за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Асоціації медичних сестер, 12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Саме ж свято має більш глибоке коріння і довгу історію і відзначалося за рішенням Міжнародної федерації Червоного Хреста.

2022.05.10-1Історія виникнення свята «День медичної сестри» йде у початок 19 століття  святкується щорічно у день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл (1820-1910). Сьогодні Ф. Найтінгейл відома як фундатор професії медичних сестер і ініціатор реформи шпиталів.

ДОРОГІ МЕДИЧНІ СЕСТРИ, ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ

 Сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!

Ви належите до тих людей, які за покликом душі і щирого серця обрали свою професію служіння людям. Сестри милосердя гоять рани, дарують радість життя, вселяють віру у зцілення, спасають поранених на війні. Навзаєм Вам дарують любов і шану, повагу та безмежну вдячність за доброту, чуйність, за врятоване життя і повернуте здоров’я.

Нехай Бог сторицею віддячить Вам за важку, але таку потрібну людям працю. У цей складний для нашої країни час бажаю всім мирного неба над головою, родинного затишку, міцного здоров’я і безмежного щастя!

З повагою медсестринське відділення