25 вересня 2025 рокув рамках спільного проєкту Українського та Данського Червоного Хреста «Сприяння здоров’ю та профілактиці захворювань» у Кіровоградському медичному фаховому коледжі ім.Є.Й.Мухіна відбулося урочисте відкриття нового спортивного простору. Цей проєкт спрямований на покращення фізичного та психоемоційного здоров’я молоді, створення безпечного середовища для занять спортом і активного дозвілля.

На урочистості завітали почесні гості: Голова Кіровоградської обласної ради Юрій ДРОЗД, начальник департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної військової адміністрації Олег РИБАЛЬЧЕНКО, начальник Управління молоді та спорту Кропивницької міської ради Вячеслав ГУРСЬКИЙ, голова Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Валерій ЮРЧЕНКО, керівник проєкту Лариса КОЗЛОВА, представник Данського Червоного Хреста Світлана ГУЩИНА.

Новий простір обладнано сучасними тренажерами та спортивним інвентарем. Він стане не лише місцем для фізичної активності студентів, а й платформою для проведення тренінгів, командних ігор та заходів із розвитку навичок здорового способу життя представників нашої громади.

«Ми вдячні Українському та Данському Червоному Хресту за підтримку, яка є надзвичайно важливою в умовах сьогодення. Такий простір сприяє не лише фізичному розвитку, а й емоційному розвантаженню, що особливо актуально для студентів медичного профілю», - зазначила директор коледжу Світлана БОНДАРЬ.

Під час відкриття студенти-волонтери коледжу провели демонстрацію, як правильно та безпечно користуватися спортивним обладнанням. Вони показали базові комплекси вправ на тренажерах і поділилися власним досвідом підтримки фізичної форми в умовах навчального навантаження.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до створення цього майданчика!

Нехай він буде місцем сили та здоров’я - для студентів, викладачів, жителів громади. Нехай наша спільна справа приносить радість, користь і нові досягнення кожному!

25.09.2025-225.09.2025-325.09.2025-425.09.2025-525.09.2025-625.09.2025-725.09.2025-825.09.2025-925.09.2025-1025.09.2025-1125.09.2025-12