Питання безпеки у закладі освіти та забезпечення належних, безпечних умов здобуття освіти, організація безпечного освітнього середовища перебуває на особливому контролі адміністрації Кіровоградського медичного фахового коледжу ім. Є.Й.Мухіна.

За ініціативи директора коледжу Світлани БОНДАРЬ 7 вересня 2023 року в закладі відбулися навчання для педагогічних працівників зі створення безпечного освітнього середовища в умовах військової агресії та правил техніки безпеки. Під час теоретичної частини педагогами закладу разом із фахівцем із цивільного захисту Олегом КРАВЧЕНКОМ опрацьовано алгоритм дій викладача у разі сигналу «Повітряна тривога»: наголошено на дотриманні планів евакуації, раціонального розподілу часу; розглянуто основні пункти нормативної документації щодо збереження життя і здоров’я здобувачів освіти. В процесі практичного відпрацювання навичок з безпеки, педагоги, за умовним сигналом «Повітряна тривога», пройшли до укриття коледжу, де мали можливість потренуватися у використанні найпростіших засобів індивідуального захисту.

До участі в навчанні було залучено інспектора Кропивницького районного управління МНС Тетяну ОСІПЕНКО, яка окреслила основні правила створення безпечного середовища в закладі освіти та наголосила на дотриманні основних правил з техніки безпеки у військовий час: мінна небезпека, поводження з вибухонебезпечними предметами тощо. 

08.09.2023-208.09.2023-308.09.2023-408.09.2023-5