Вітаємо студентів-першокурсників у дружній коледжанській родині!

31 серпня 2023 р. у Кіровоградському медичному коледжі ім.Є.Й.Мухіна відбулися традиційні урочистості – Посвята в студенти. Цьогоріч дружня родина нашого коледжу поповнилася 276 першокурсниками, які виявили бажання здобувати фахову передвищу освіту й з перших днів поринули в цікаве студентське життя.

Першокурсників та присутніх гостей привітала директор коледжу Світлана БОНДАРЬ, яка зазначила, що коледж має свою історію та традиції, а цей рік для закладу – ювілейний, адже КМФК ім.Є.Й.Мухіна святкує 95 річницю від дня заснування. Коледж пройшов шлях від Єлисаветградської медико-хірургічної школи до закладу фахової передвищої освіти, має потужну матеріально-технічну базу та готує фахівців для системи охорони здоров’я не тільки нашого регіону, а й всієї країни. Гордістю коледжу є його випускники, які з честю несуть звання медичного працівника – представника найгуманнішої професії. Особлива повага й пошана нашим випускникам, які сьогодні перебувають в зоні бойових дій і ціною власного життя здобувають перемогу для України. Світлана Олександрівна побажала першокурсникам змістовного навчання, фахових здобутків та активного студентського життя.

Керівники груп нового набору привітали першокурсників запашним короваєм, який вважається символом щастя, достатку та єднання родини. У вітальному слові керівників груп Оксана СОЛОВЙОВА побажала студентам гарних результатів навчання, успіхів та примноження традицій коледжу.

До вітань першокурсників долучився й голова студентської ради Олександр КОНЕЛЬСЬКИЙ, який презентував здобутки студентської ради та запросив студентів нового набору до співпраці.

Традиційно студенти виголосили клятву першокурсника, приймали вітання від Флоренс Найтінгейл та Матері Терези. Неперевершені музичні номери у виконанні Дар’ї БАЗЮК, Наталії СУХАЧОВОЇ та Олексія КОЗАЧИНСЬКОГО стали яскравим свідченням, що українці не тільки нація незламних, але й нація найталановитіших людей у світі.

 01.09.2023-101.09.2023-201.09.2023-301.09.2023-401.09.2023-501.09.2023-6

 11