➡️ Щоб підтримати себе в святкові дні пропоную:

Відчути зв’язок з іншими. Зателефонуйте тим, кого любите; привітайте тих, хто підтримував вас протягом року та тих, хто потребує підтримки та уваги - самотніх, стареньких сусідів, знайомих, які лишилися домівки, близьких через війну. Зробіть будь-що, щоб відчути єдність, відчути спільне МИ.

??Подякуйте собі за свій вклад в 2022 році.

Минулий рік був роком трансформацій, який змінив не тільки нашу зовнішню реальність, а й сильно змінив нас самих. Ми навіть не уявляли, на що здатні. Яка сила вірити і діяти є в кожному з нас.

Зробіть внесок в свою «скарбничку подяки»:

? Подякуйте собі за те, що з початку війни кожного дня працюєте, навчаєтесь, намагаючись при цьому допомагати іншим.

? Подякуйте собі за витривалість, небайдужість і тепло сердець.

? Напишіть собі слова вдячності за ці та інші зміни та зростання.

Зробіть собі щось приємне з того, що вам доступно. Саме зараз варто жити, не відкладаючи на потім важливе та приємне.

?Знайдіть час для творчості. Коли ми творимо, то відчуваємо повноту життя, його світ та радість, дотик до чогось більшого. Малюйте картини, створюйте нові рецепти смаколиків, пишіть вірші, виготовляйте гарні окопні свічки. Робіть будь-що, що надихає та може додати барв у життя!

?Напишіть листа собі через рік. Чого ви хочете побажати собі в майбутньому? Яким хочете себе бачити напередодні 2024 року? Розкажіть у цьому листі про ваші мрії, надії, наміри та плани.

2022 рік показав, наскільки українці сильні та творчі, яка в нас потужна здатність відновлювати хороше життя там, де ми є, і в тих умовах, що є, і скільки світла несе кожна українська душа! ?? І те, що дива творять звичайні люди, своїми власними руками.

Нехай цей рік принесе мир, тепло і любов у кожну родину. Бережіть себе та своїх близьких!