Шановні колеги!

У дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з Днем працівників освіти! Це свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

На освітян покладено надзвичайно відповідальне і почесне завдання – формування нової генерації, адже сьогодні вартісним чинником нашого поступу в європейський простір виступає саме інтелектуальний потенціал нації.osv02

Дорогі колеги! Ви маєте всі підстави пишатися нашими досягненнями. Наукові здобутки викладачів, якісна підготовка випускників, перемоги студентів у конкурсах – все це свідчить про високі результати нашої роботи. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, ведете у світ знань нашу молодь, формуєте особистість, закладаєте в юні душі моральні принципи громадянина, патріота, передаєте їм свої знання і вміння.

Висловлюю глибоку вдячність за вашу працю, невтомний творчий пошук, високий професіоналізм, життєву мудрість, добро, чуйність і сердечне тепло, які ви щедро віддаєте студентам.

Бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення та здійснення всіх мрій і задумів, родинного затишку та миру!

З повагою

Директор

Кіровоградського медичного

фахового коледжу ім. Є.Й. Мухіна                                                 Світлана Бондарь