З 13 по 24 вересня у Кіровоградському медичному фаховому коледжі ім.Є.Й. Мухіна відбувся тиждень циклової комісії суспільних дисциплін, фізичного виховання та захисту України «Декада здоров’я, історії та права».

Так, 13–15 вересня відбулась першість коледжу із пляжного волейболу.

На волейбольному майданчику студенти змагались по двоє гравців у командах на піску, виборюючи очки у партіях до двох перемог. У результаті запеклої боротьби чемпіонами коледжу стала пара Погрібний Михайло (429-л) та Скрипник Анна (329-л), срібні нагороди вибороли пара Волченко М. (311-л) та Осауленко В. (111-с), бронзові нагороди у пари Стецюк Д. (211-с) та Грицюшко К. (319-с).

fz02Після змагань з пляжного волейболу боролись за перемогу тенісисти. У спортивному залі коледжу переможцем змагань із настільного тенісу став Яночко Михайло (група 319-л) серед чоловіків та Бурлака Єлизавета (група 229-с) серед дівчат. Призерами змагань стали: Авраменко Дмитро (319-л), Петренко Ілля (419-л), Єлисаветська Дарина (111-с).fz01

У цей же час спортивно-оздоровчим парламентом були проведені змагання «Малюнок на асфальті на спортивну тематику». З 13 по 24 вересня студенти енергійно малювали свої картини, а потім у результаті голосування на сторінках соціальних мереж парламенту були визначені та нагороджені призери змагань. Зокрема, найкращий малюнок визнано роботу студенток групи 419-с, на другому місці група 219-л, на fz04третьому – група 119-с. Нагородження переможців провела новий голова парламенту Черненко Ірина (219-л).

Готували та проводили спортивні змагання викладачі фізичного виховання Кулібаба О. В., Шостак І. О., Лелека Н. В.

Неменше цікавими були проведені заходи викладачами суспільних дисциплін.

Так, викладач Бургаз Ю. В. організувала та провела настановчу конференцію з правових знань та обов’язків студентів «Закон обов’язковий для всіх».

Під час заходу студенти мали змогу закріпити та поглибити свої правові знання з адміністративного, цивільного та кримінального права, ознайомитися з історією становлення права, основними положеннями «Загальної декларації прав людини» та «Конвенції ООН про права дитини».

fz03Учасники конференції отримали інформацію про булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу. Ознайомилися з обов’язками студентів Кіровоградського медичного фахового коледжу імені Є.Й. Мухіна.

Також, викладачем Слєпчук В. Я. було організовано та проведено олімпіаду з історії України. Захід відбувався в 1 етап і передбачав виконання студентами письмових завдань на рівні і в обсязі, передбаченому діючими навчальними програмами рівня стандарту для учнів 10-11 класів. В олімпіаді брали участь студенти які навчаються на спеціальності «фармація», «сестринська справа» і мають з історії України оцінки «відмінно» та «добре».

Так, в олімпіаді з історії України взяло участь 11 студентів. З них стали переможцями:

I місце – Хохлова Аліна (група 219ф); II місце – Буряк Євгенія (група 229с); III  місце – Кириченко Дар’я (група 219ф).

У цілому, тиждень циклової комісії суспільних дисциплін, фізичного виховання та захисту України «Декада здоров’я та знань з історії» пройшов на високому методичному рівні, вдало був організований та вирішив поставленні перед викладачами завдання.