CAM04101

Фізичне виховання в коледжі є органічною частиною навчально-виховного процесу. За роки існування навчального закладу тут працювало багато фахівців, які створювали матеріально-технічну базу для занять спортом. На даний момент циклову комісію очолює Шостак Ігор Олександрович.

Основними напрямками роботи циклової комісії є: забезпечення і розвиток фізичного та морального здоров’я, комплексний підхід до формування розумових і фізичних якостей студентів, удосконалення фізичної та психічної підготовки до активного життя і професійної діяльності.

Завдяки потужній матеріально-технічній базі, викладачі мають можливість виховати фізично розвинену і здорову молодь. У коледжі, окрім спортивної гімнастичної зали функціонує і тренажерна, в якій студенти мають можливість займатися на тренажерах фірми «Kettler».

Викладачі циклової комісії постійно працюють над вдосконаленням методики викладання, збереженням і збагаченням традицій фізично-оздоровчої та спортивно-масової роботи; проводять внутрішньоколеджні спартакіади з різних видів спорту, спортивно-оздоровчі свята такі як: «День здоров’я та спорту», «Козацькі розваги», «Нумо, хлопці», «Нумо, дівчата» та інші.

Одним з основних напрямів роботи циклової комісії є секційна робота. Студенти коледжу відвідують секції з волейболу, баскетболу, легкої атлетики, гирьового спорту, міні-футболу, настільного тенісу, шахів. Неодноразово збірні команди коледжу були призерами міських та обласних спартакіад серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Викладачі циклової комісії зробили вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту міста і області, за що неодноразово були нагороджені почесними грамотами управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

На цикловій комісії працюють:

1

Шостак Ігор Олександрович -
голова циклової комісії
викладач І категорії, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, тренер вищої категорії з легкої атлетики, суддя І національної категорії з легкої атлетики, тренер коледжу з легкої атлетики

 

Бабаліч Вікторія Анатоліївна 

старший викладач, доцент, кандидат педагогічних наук, майстер спорту з плавання, тренер коледжу з волейболу

 

6

Полтавський Василь Миколайович
викладач вищої категорії, викладач-методист, тренер коледжу з настільного тенісу

 

5

Скорик Михайло Миколайович
викладач вищої категорії, викладач-методист, кандидат в майстри спорту з спортивної гімнастики, тренер коледжу з шахів

  

4

Фріга Людмила Василівна
викладач вищої категорії, тренер коледжу з настільного тенісу

 

8

Маковей Ірина Анатоліївна
викладач І категорії, тренер коледжу з легкої атлетики

  

7

Оголь Світлана Миколаївна
викладач ІІ категорії, тренер коледжу з баскетболу

 

9

Божко Дмитро Анатолійович
викладач-спеціаліст, тренер коледжу з волейболу

 

CAM04107

Лелека Наталія Валентинівна 
викладач ІІ категорії, тренер коледжу з баскетболу