3-29День студентів, який щороку відзначається 17 листопада, по праву називають міжнародним святом. Ідея створення міжнародного об’єднання студентської молоді виникла в Європі і веде в ХІХ століття, але завершено цю роботу було в першій половині ХХ століття.

Посланці студентства, зібравшись на конференцію в Лондоні у 1941 році, прийняли рішення про створення Всесвітньої Ради студентів. Одним з перших рішень Ради було проголошення 17 листопада Міжнародним днем студентів.

Що може бути прекраснішим в житті, ніж студентська пора – вона пам’ятна, неповторна і красива!

Найпочесніша професія на Землі – професія медичного працівника, головне в якій – це висока відповідальність, небайдужість до страждань людини.

Сьогодні практична охорона здоров’я вимагає від навчальних закладів підготовки висококваліфікованих фахівців, оскільки якість медичного обслуговування значною мірою залежить від професійних знань, досвіду, співчуття, уваги та душевної теплоти працівників милосердя до пацієнтів.

Найтепліші слова вдячності адресую студентам – відмінникам навчання, активістам суспільно-громадського життя коледжу, які докладають багато зусиль, енергії, творчого запалу для підняття рейтингу навчального закладу, демонструють високу професійну майстерність, беруть найактивнішу участь у всіх культурно-виховних заходах коледжу, міста, області.

У Міжнародний день студента сердечно бажаю нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ. Переконана, сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави!

З повагою директор коледжу,

доктор філософії у галузі охорони здоров’я                                               Світлана БОНДАРЬ