Новорічні свята – особливі для кожного з нас. Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підводимо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення.

Усі ми разом робимо дуже важливу справу: готуємо фахівців для медичної галузі. Кожен із нас вкладає в цей процес частинку себе, тому 2021 рік відзначений плідною працею всього колективу. Успіхи студентів і викладачів у науковій, дослідницькій, педагогічній, творчій діяльності – багаторазове тому підтвердження.

Білосніжним снігом укуталась земля, дерева, а в оселі запах хвої, мандаринок, ялинка і подарунки – все навколо нагадує про казку. Зимових свят з нетерпінням чекають і дорослі, і діти, тому що в новорічну ніч і тим, і іншим дозволено вірити в чудеса. Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться.

Тож від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров'я, миру, достатку, благополуччя, стабільності, яскравих професійних успіхів, нових перемог! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Нехай прийдешній рік буде щедрим для вас на радісні події, вагомі досягнення, негаразди оминають, а душі наповнюються любов’ю і вірою у світле майбутнє!

З повагою

директор коледжу                                Світлана БОНДАРЬ

504616464