2

Робота бібліотеки навчального закладу поєднує участь її як у навчальному, так і в виховному процесах. Це ланцюг, який не можна розєднати.

4Книги морська глибина:

Хто в них пірне аж до дна,

Той хоч і труду мав досить,

Дивнії перли виносить,-

писав про скарбницю духовної культури – книгу Іван Франко. І це справді так. Без книг ми не можемо уявити життя на землі. Адже, як висловився Тарас Шевченко, книга потрібна людині, як хліб насущний.

Книга – це мудрий, розважливий, найвірніший наш друг, який супроводжує нас протягом усього життя.

Пірнати до книжкових глибин та дбати про забезпечення підручниками та навчальними посібниками для успішного навчання студентів, майбутніх висококваліфікованих спеціалістів – медиків первинної ланки допомагає бібліотека, яка є інформаційним, культурно – просвітницьким центром з книжковим фондом на 1.01.2014 року – 50459 документів.3

Другий рік поспіль під девізом «Памятай минуле – крокуй у майбутнє» фахівці бібліотеки продовжують брати активну участь

у проведенні загально – коледжних та, згідно плану роботи бібліотеки, заходах, присвячених ювілейним датам. Повністю відремонтована бібліотека, а в читальній залі створено красивий сучасний куток з розмаїттям назв книжкових виставок: «Перша медична в Україні», «Віхи медичної освіти», «Сторінки історії і здобутки Кіровоградського медичного коледжу імені Є. Й. Мухіна»,

на яких представлені створені нашими викладачами підручники, навчальні посібники, періодичні видання з дописами, статтями.

Продовжує цю тематику та звертає на себе особливу увагу підбірка матеріалів під назвою «Наша гордість - випускники».

Епіграфом до неї є слова1

«Тут храм душі, 

науки, храм буття,

І ми усі до нього

є причетні»,

 

 

яка постійно поповнюється матеріалами, документами, фотографіями випускників різних років навчання. Сьогодні можна з гордістю констатувати, що заклад підготував понад 35 тисяч фахівців. Імена багатьох випускників стали відомими за межами області. Серед них відомі лікарі і науковці: доктор хімічних наук, професор Запорізького медуніверситету О.І. Панасенко, доктор медичних наук, Заслужений лікар Росії, професор Ростовського мед університету Є. І. Єсаулов; доктор медичних наук, професор НДІ України О. М. Макаренко. Відгукнувся і нагадав про себе випускник Солодуненко О. Г., який навчався з 1963 по 1967 роки у медичному училищі та закінчив його з відзнакою. Сьогодні Олег Григорович Солодуненко – Заслужений лікар України, відомий психотерапевт – нарколог, доктор медичних наук, професор, академік, один з кращих учнів народного лікаря О. Р. Довженка. Біля стендів затримуються студенти, їм цікаво – такі моменти також виховують наших майбутніх медиків.