7-voleurs-de-chicago-06-g1Мафія навчить тебе виживати, сподіваючись тільки на себе і своїх вірних друзів. Сьогодні ти дізнаєшся, кому можна довіряти, а кому ні, хто дійсно бажає твоєї смерті і чому тобі варто бути переконливішим перед шибеницею. Єдиною людиною, що здатна допомогти тобі, будеш тільки ти ти сам. Як кажуть у нас в Сицилії: «Хлопче, краще б тобі бути негарним, ніж недолугим».

Отже, до справи. Спочатку тобі доведеться взяти картку з моїх рук. Так, це звичайна картка, хлопче, але на ній написана твоя роль. Як, ти не хочеш тягнути? Повір, цей кольт 44-го калібру – досить вагомий доказ, хлопче. Візьми карту, це для твого ж блага.f 4b3a325543684

Ось і все: тепер ти знаєш, хтоти є в цьому місті. І якою б не була твоя місія, прийми її гідно і виконуй доостанку.

Червона картка – тобі пощастило, і ти хороший хлопець, чорна картка – тобі пощастило вдвічі – ти тепер поганий хлопець.

Правила прості: хороші хлопці вбивають вдень, погані - вночі. Ті, хто залишиться в живих - переможці. В цій війні є тисячі нюансів і сотні вивертів, але тільки одна сторона може виграти. Від тебе і твоїх здібностей залежить майже все. І краще тобі вижити, хлопче.

publicenemies bigТепер запам'ятай: коли я скажу «настала ніч», всі в цій кімнаті закривають очі - так-так, і ти в тому числі. Відкриєш завчасно – відразу станеш важчим на дев'ять грамів, обіцяю. Тепер я кажу «прокидається мафія» - і ті спритні хлопці з ножами й пістолетами, що похапали чорні карти з ролями «Мафія», відкривають очі. Сім'я мовчки знайомиться, намагаючись не видавати своїх секретів мирним жителям, і знову засинає. Потім я буджу шерифа, якого нелегка занесла до нас у гості.

Після цього настає день і на головній площі вішають одного з вас. Кого? Та кого завгодно - головне, щоб мафія змогла домовитися. Потім всі жителі знову розходяться по домівках і засинають тривожним сном: адже ніч настане як і вчора, ось тільки мафія вже почне вбивати людей. На кого вони вкажуть жестом вночі - той і загине. Знову настане день, жителі будуть будувати здогади, знову когось лінчувати... і так буде тривати до тих пір, поки не переможе насильство і беззаконня - або порядок і чесність.