mbSBEPVCo-wХто рано встає, тому...

Той отримує гарний настрій!

У вереснінаші, вічно заспані, студенти-медики пожертвували своїмсуботнімранком для проходження квесту "STEP BY STEP". Цими "ранніми пташками" стали: Кошова Катерина, Корчовна Альона, Кухарь Ірина, Єраносян Інга, Христофоров Костянтин та Махно Сергій. А запалювала нас Світлана Ігорівна Чернецька, кожної хвилини підтримуючи наш бойовий дух.

evix-JPxYWklWbWL60VhL8

Кажуть, як човен назвати, так він і попливе, тому вдало підібрана назва команди «Веселуни» та емблема у вигляді студентів-міньйонів, характеризувала настрій наших студентів протягом усієї гри. Можливо, саме завдяки позитивному налаштуванню, оптимізму та вмінню з гумором підходити до найскладніших випробувань їм вдалося вибороти друге місце з-поміж інших, більш досвідчених команд.

mbSBEPVCo-wQkt-fx9lPmk

Цей квестдавзмогу учасникам проявити себе, познайомитися з новими людьми, весело і цікаво провести час на свіжому повітрі, позмагатися з командами інших навчальних закладів нашого містаІ якщо не брати до уваги  того факту, що веселуни заблукали на Лісопарковій і порвали сітку, натягнутуміж деревами на висотіпівтора метра над землею, через яку, за правилами конкурсу, малипереправити один одного, тодосягнення нашої команди буливражаючими.

MS7lKgMQCvEVCtMpTIAopw

Як розвивались події? Що за береза? І взагалі, що таке квест та з чим його їдять, можете детальніше розглянути на фото.