yyZk3lgH9-U Вже майже два роки в нашій країні триває війна. Ми, як майбутні медичні працівники, повинні бути не байдужими до чужого горя. Це обов'язок кожного громадянина України.

 Пластикові кришки, виготовлені з різних видів пластику, дробляться в гранули і використовуються як сировина або ж продаються. Виручені кошти спрямовуються на протези для бійців.

 Акція водночас вирішує дві проблеми - екологічну та соціальну. Її вже підтримали Міністерство екології України, бізнес і багато волонтерів. Зважаючи на масштаби акції, фонд ОВЕС закликаєне зупинятися і приєднуватися.

 Чим більше добровольців візьмуть участь у цій справі, то відповідно більшій кількості воїнів АТО вдасться повернутися до нормального життя. Попереду серйозна робота: на один якісний індивідуальний протез потрібно 80 тисяч пляшок із кришками.

 Студенти нашого закладу також приєдналися до цієї акції і закликають усіх небайдужих допомогти нашим героям таким простим вчинком, адже кожна пластмасова кришечка може стати для людини рятівною.

 А ще студенти та викладачі нашого закладу у листопаді нинішнього року зібрали кошти на медикаменти та теплий одяг.