DSC01566Якось в розмові Бернард Шоу сказав: «Якщо у вас є яблуко і у мене є яблуко, і ми обміняємося яблуками, то і у вас, і в мене залишиться по одному яблуку. А якщо у вас є ідея і у мене є ідея, і ми обмінюємося ідеями…». Продовжіть думку письменника.

«Яка подія, на думку Юлія Цезаря, була б кращою, якби відбулася зненацька?»

Такі і ще більш цікаві й різноманітні запитання були задані учасникам брейн-рингу. Позмагатися за перше місце взялися чотири команди з різних відділень. Це були «Голд Брейн» (І медсестринське відділення), які зайняли перше місце; «Кмітливі патріоти» (відділення загальноосвітньої підготовки); «Діти Гіппократа» (медико-фармацевтичне відділення) та «Денис  і дівчата» (друге медсестринське відділення).

DSC01561DSC01563

Нинішня молодь сповнена бажань знати цікаві факти, розгадувати ребуси, кросворди. Для нас це, як для шеф-кухаря вигадати нову сезонну страву, для художника- натхнення, вдихнутого подібно до свіжого весняноого повітря з відкритого вікна, а як для справжнього працівника медицини,- коли його хворий видужує. А поки мріємо про те, щоб стати справжніми медиками, ми розвиваємося, читаємо цікаву й пізнавальну літературу, щоб стати тими самими справжніми медиками, які рятують життя людей.

DSC01573DSC01581

 

Багато складних і підступних питань було задано нашим командам, але тільки найсильніші змогли впоратися з ними. Не дивлячись на те, що всі учасники були дружними, спритними та розумними, лише одна команда виграла. Але нам здається, що всі учасники заслуговували на перше місце. Усі вони логічно мислили, злагоджено працювали, в  їхніх очах горів вогонь здорового суперництва, але він не заважав нашим гравцям до кінця залишитися дружніми.

DSC01584DSC01583

 

Ми дуже раді, що ця гра принесла нам багато знайомств, підняла дух суперництва і жагу до перемоги, та найголовніше, що це все ми робимо для того, щоб розвиватися, бути креативними та чесними людьми, які бажають якнайкращого своєму навчальному закладу, своїй країні.