7-voleurs-de-chicago-06-g1Мафія навчить тебе виживати, сподіваючись тільки на себе і своїх вірних друзів. Сьогодні ти дізнаєшся, кому можна довіряти, а кому ні, хто дійсно бажає твоєї смерті і чому тобі варто бути переконливішим перед шибеницею. Єдиною людиною, що здатна допомогти тобі, будеш тільки ти ти сам. Як кажуть у нас в Сицилії: «Хлопче, краще б тобі бути негарним, ніж недолугим».

Детальніше...

mbSBEPVCo-wХто рано встає, тому...

Той отримує гарний настрій!

У вереснінаші, вічно заспані, студенти-медики пожертвували своїмсуботнімранком для проходження квесту "STEP BY STEP". Цими "ранніми пташками" стали: Кошова Катерина, Корчовна Альона, Кухарь Ірина, Єраносян Інга, Христофоров Костянтин та Махно Сергій. А запалювала нас Світлана Ігорівна Чернецька, кожної хвилини підтримуючи наш бойовий дух.

Детальніше...

yyZk3lgH9-U Вже майже два роки в нашій країні триває війна. Ми, як майбутні медичні працівники, повинні бути не байдужими до чужого горя. Це обов'язок кожного громадянина України.

 Пластикові кришки, виготовлені з різних видів пластику, дробляться в гранули і використовуються як сировина або ж продаються. Виручені кошти спрямовуються на протези для бійців.

Детальніше...

DSC01566Якось в розмові Бернард Шоу сказав: «Якщо у вас є яблуко і у мене є яблуко, і ми обміняємося яблуками, то і у вас, і в мене залишиться по одному яблуку. А якщо у вас є ідея і у мене є ідея, і ми обмінюємося ідеями…». Продовжіть думку письменника.

Детальніше...