ТригубоваГірка звістка сколихнула колектив навчального закладу. На шістдесятому році пішла з життя викладач Кіровоградського медичного фахового коледжу ім. Є.Й. Мухіна Лариса Олексіївна Тригубова. Народилася у м. Нікополі Дніпропетровської області 29 березня 1961 року. У 1984 році закінчила Запорізький медичний інститут за спеціальністю "Лікувальна справа". З вересня 2003 року працювала викладачем оториноларингології у медичному коледжі. Постійно удосконалювала свою професійну майстерність, широко впроваджувала у навчальний процес інтерактивні методи навчання та комп'ютерні технології. Неодноразово була керівником груп.

Брала участь у розробці навчальних програм з предмету, проводила велику пошуко-дослідницьку роботу. Невтомна праця Лариси Олексіївни неодноразово була відзначена подяками, грамотами.

Сьогодні ми згадуємо її як мудрого вчителя, ерудованого лікаря-практика, яка відкривала студентам невичерпну силу знань, яка навчала їх премудростям медицини, вела до незнаного світу пізнання, вчила розпізнавати добро і зло.

Не можна змиритися з тим, що більше ніколи не зайде вона до аудиторії, не скаже свого мудрого слова студентам та колегам, не порадить, не усміхнеться. Завжди доброзичлива, відкрита, з нею можна було поділитися і радістю, і смутком. Вона була справжнім професіоналом своєї справи, фаховим спеціалістом з великої літери. Багато наших колег переймали у неї досвід, прислухалися до її порад. Лариса Олексіївна була чуйною, завжди могла вислухати кожного, хто звертався до неї за підтримкою, щось порадити, виручити, нікому не відмовляла в проханнях.

Смерть завжди трагічна і несподівана. Важко повірити, що ніколи ми не почуємо її мудрого слова, не побачимо щирої посмішки. Але ніколи не згасне в наших серцях любов, вдячність і велика шана до Лариси Олексіївни.

Колектив Кіровоградського медичного фахового коледжу ім. Є.Й. Мухіна висловлює щире співчуття рідним, близьким, друзям з приводу передчасної смерті Л.О.Тригубової. Її досвід і приклад мудрих вчинків слугуватимуть взірцем для колег і студентів. У наших серцях назавжди збережеться світлий образ Лариси Олексіївни та вдячність до цієї чудової людини, лікаря і педагога.

Зі щирою скорботою та світлою пам'яттю

колектив медичного коледжу