DSC2462

ЗІ СВЯТОМ,
ДОРОГІ КОЛЕГИ!

       У цей день кожен з нас, якого б віку і суспільного становища не досяг, з особливою теплотою і любов’ю згадує свого вчителя. День працівників освіти – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив у кожному із нас шлях у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
       У кожному новому відкритті, у хлібному колосі, у витворі рук незримо присутній той, хто дарує пізнання, веде до вершин знань.
     Дорогі колеги! Ви маєте всі підстави пишатися нашими досягненнями. Наукові здобутки викладачів, якісна підготовка випускників, перемоги студентів у конкурсах – все це свідчить про високі результати вашої роботи. Велика вдячність і шана вам за гуманну і благородну справу – виховання студентів. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, ведете у світ знань не лише нашу молодь, а й формуєте особистість, закладаєте в юні душі моральні принципи громадянина, патріота, передаєте свої знання і вміння молодому поколінню. 36603055Адже саме йому будувати європейську державу, яка потребує високоосвічених, високоморальних і духовно багатих особистостей. Знаю, якою складною і напруженою є ваша праця, скільки треба терпіння, любові, щоб дійти до серця кожного студента.
      У цей день від усього серця хочу привітати вас, шановні колеги, зі святом! Бажаю вам радості буднів, які принесуть плідні досягнення у благородній справі в ім’я збереження здоров’я української нації. Нехай перед вами відчиняються двері до нових професійних успіхів. Хай невтомна діяльність вінчає благородні та плідні звершення в ім’я народу України!

Світлана Бондарь, директор коледжу.