Студенти Кіровоградського медичного коледжу не лише гарно навчаються, а й з користю проводять вільний час в гуртожитку…

     19.09.2019 р. в дружньому колі гуртожитку медичного коледжу традиційно відбувся захід «Вечір знайомств» для мешканців першого курсу навчання. В організації та проведенні заходу активно долучилися і студенти-активісти старших курсів: Диченко Владислав, Наконечнюк Еріка, Сидоренко Яна, Теліженко Едуард, які допомагали в дружній обстановці розкритися новачкам, визначити, які у них здібності саме через участь у конкурсах, вікторинах. Завдячуючи підтримці головіпрофспілкового комітету студентства Хромушкіній Н.С., був організований солодкий стіл та призи для учасників заходу.
Вечір розпочався тим, що кожен присутній розповів про себе, і як з’ясувалося серед «новачків» виявилося багато талановитих, креативно мислячих студентів.
      Вихователі, в свою чергу ще раз наголосили на тому, якщо виникають нестандартні ситуації серед мешканців гуртожитку, порушуються взаємовідносини або виникають складнощі у адаптації до нових умов проживання, то обов’язково необхідно звернутися за порадою та підтримкою до них.
       Зазначимо, що час проведений в такій позитивній, дружній атмосфері посприяв формуванню більш довірливих та товариських відносин між студентами та вихователями. Студенти виявили бажання такі заходи проводити частіше. Працюємо далі!

Вихователі гуртожитку Мир’ян О.В., Черноморченко О.В.

IMG 20190919 182058-2