Здоров'я – одне з основних джерел радості,
                щасливого та повноцінного життя
     17 вересня в рамках тижня присвяченому Всесвітньому дню контрацепції фахівці ОУНБ ім. Чижевського традиційно запросили студентів Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна стати учасниками круглого «Бережи себе, збережи своє здоров’я» за участю практикуючого лікаря, досвідченого фахівця в галузі проблематики репродуктивного здоров’я молодої жінки, акушер-гінекологом Анною Гришко. Як для майбутніх медичних працівників, обізнаних людей така інформація, з метою профілактики, є вкрай необхідною.
       В організації даного заходу активну участь прийняли вихователі гуртожитку Черноморченко О.В., Мир’ян О.В. та голова профспілкового комітету студентства Хромушкіна Н.С.
В рамках заходу студенти отримали можливість поспілкуватися на тему особливостей виникнення проблем, пов’язаних з репродуктивною функцією молодих людей, захворювань, що передаються статевим шляхом та про засоби їх уникнення, збереження репродуктивного здоров’я, а також використання засобів контрацепції.
        У зв
язку з цим, необхідно приймати правильні рішення щодо свого здоров`я, намагатися протистояти таким факторам ризику, як потреба експериментувати, самостверджуватись під тиском з боку однолітків; уникати випадкових статевих контактів. Застосування засобів контрацепції значно знижує можливість інфікування не тільки ВІЛ, але й збудниками венеричних захворювань, вірусних гепатитів.
       Спілкуючись з фахівцями бібліотеки, які займаються розробкою заходів спрямованих на профілактику та поширене інформування про небезпеку соціальних впливів на молодих людей, ми прийшли до висновку, що саме такі спільні дії служать справі зміцнення організованих зусиль у підтримці та збережені здоров’я студентської молоді.

Мир’ян О.В.

FB IMG 1568901744133IMG 20190917 150709 1IMG 20190917 150735 1IMG 20190917 152530