ПРОФЕСІЯ МЕДИКА ПОТРЕБУЄ ГАРМОНІЇ РОЗУМУ ТА СЕРЦЯ

     Навчальна дисципліна «Сімейна медицина» об'єднує викладачів клінічних дисциплін, лаборантів, студентів, а співпраця між ними дозволяє вирішити проблему виховання та освіти.

p2«Star of life» - медичний символ сімейної медицини.

У центрі зображення - змія - символ мудрості.

Змія обвита навколо дерева є символ знань, торжество життя над смертю.

Кожен промінь зірки життя позначає окрему функцію сімейної медицини.

У навчальному 2018-2019 році в дисципліні «Сімейна медицина» зі мною працювала команда:

Акушери:

p3

Багаткіна Оксана Петрівна

p4

Шидловська Олена Степанівна

Педіатри

p5

Ткаченко Любов Борисівна

Фармакологи

p6

Гончар Оксана Федорівна

Реаніматологи

p7

Ткаченко Геннадій Миколайович

Неврологи

p8

Шевцова Лариса Іванівна

Наші помічники - творчі айтішники!

p9p10

Олена Вікторівна Гордієнко та Волошанюк Ірина Олександрівна.

     IT стали однією з головних і найбільш затребуваних сфер. Без них взагалі сучасне життя неможливо уявити.

    Чим більше захоплених, відданих своїй справі викладачів бачать студенти під час навчання, тим сильніше відчувають вони на собі їхній вплив, тим більшою мірою розвивається і зміцнюється їхня спрямованість на майбутню професію. І результат є - участь студентів в наукових конференціях.

    Студентки групи 419с Бурлака Єсенія та Гордубей Ірина взяли участь в цьогорічному конкурсі "Нагорода Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині".

p11p12

p13

    Філософія Санофі полягає в тому, щоб перетворювати наукові інновації в конкретні рішення для пацієнтів. Тому наші студенти розглянули клінічний випадок пацієнтки Астахової Надії Володимирівни, 31.05.1987 року народження. Діагноз: цукровий діабет I типу (дитячий), важка форма, лабільний перебіг. Ретинопатія, проліферативна стадія та виставили на розгляд пропозиції:

   1. При проведенні реформи сімейної медицини розглянути можливість організації діабетичного колективу на дільниці (лікар-діабетолог, діабетична медсестра, дієтолог-діабетолог і фізіотерапевт) на прикладі лікування діабету в Ізраїлі;

   2. Звернути увагу МОЗ України на безкоштовне забезпечення тест - смужками для визначення глюкози крові хворим на цукровий діабет;

   3. Поставити питання перед МОЗ Украйни про можливість лікування пацієнтки Астахової Н. В. в Ізраїлі.

p14Соколова Любов Костянтинівна, доктор мед. наук, керівник відділу діабетології Національної академії медичних наук України зазначила, що представлені на конкурс наукові роботи поєднують в собі сучасні та майбутні кроки до розвитку діабетології. Науковець подякувала за проведену велику роботу в цій галузі.

Статті оцінювало журі у складі провідних українських науковців, експертів у різних галузях медицини на чолі з В.І.Цимбалюком, президентом НАМН України, академіком НАМН України.

p15   «Я здивований потенціалом надісланих робіт. І не лише переможців, а й багатьох учасників. Бажаю їм не здаватися й рухатися вперед до подальшого розвитку та реалізації досліджень».

Стародавня мудрість наголошує:

    Ви не зобов'язані змінити світ, але також не маєте права відмовлятись від спроби зробити все, що у ваших силах. Зробивши один крок в позитивному напрямку, ви набираєте силу для того, щоб подолати будь-яку відстань. У кожного з нас у житті є особиста місія, виконати яку повинен саме ти, а не хто-небудь інший, якщо ти бачиш і хоч трохи знаєш, як це зробити, виправити, значить ти знайшов місце в цьому складному світі.

Дуже дякую всім.

 p16

                                             З повагою, Шишканова Н.М., викладач сімейної медицини.