Мама! Найдорожче слово в світі!

        Друга неділя травня - день, присвячений усім тим, хто кожну хвилину свого життя приділяє дітям, хто переживає, любить, оберігає, піклується, захищає, допомагає... В актовій залі Кіровоградського медичного коледжу 14 травня відбувся зворушливий, хвилюючий, виховний захід до Дня Матері. В Україні День матері - це потрійне свято: свято Божої Матері, свято Матері-України, свято Матері, яка народила і виростила нас. Студенти групи 129С та 111С разом зі студентським клубом запросили на свято студентів та мам, щоб кожна матуся відчула любов і доброту своїх дітей. Адже для кожної людини дуже важливо і дуже потрібно хоча б раз на рік зупинитися в цій життєвій метушні, згадати про найдорожчу людину на землі, яка подарувала життя!

IMG 7289IMG 7301IMG 7309IMG 7314IMG 7325IMG 7332

    Святкували з квітами, віршами та піснями. Зі сцени лунало багато теплих слів від Манойленко Катерини, Михайлюк Віталіни, Семененко Каріни та Гаврилюк Людмили. А в подарунок любі матусі, студенти та гості отримали калейдоскоп музичних виступів, які захоплювали своєю щирістю та емоційністю. Чуттєвими піснями студентки групи 129С Косенко Наталія та Гончаренко Крістіна розчулили своїх рідних та присутніх гостей.

    З теплими та щирими словами привітання до учасників та гостей заходу звернулася заступник директора з виховної роботи Присяжнюк С.С. Світлана Степанівна наголосила, що берегинею кожного роду, кожної сім’ї є мудра Жінка - матір. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим! А наша любов до Матері - безмежна та вічна!

IMG 7343IMG 7346IMG 7355IMG 7358IMG 7363IMG 7382IMG 7385

      Ще раз від усього серця вітаємо вас, наші милі мами! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

                                                    Керівники груп 111С та 129С             А.В. Степанова, Ю.М. Василенко.