7 квітня - Всесвітній день здоров’я!

     З метою формування навичок здорового способу життя, попередження шкідливих звичок та збереження здоров’я студентів-підлітків, 2 квітня 2019 року в Кіровоградському медичному коледжі ім. Є.Й.Мухіна групою 111С проведено позааудиторний виховний захід на тему: «Профілактика шкідливих звичок».

20190402 15275420190404 125130IMG-8c1ec27c28319f2b8311689be545cda8-V

     Проблема «шкідливих звичок» є найбільш актуальною у наші часи, а боротьба з ними це задача не тільки держави в цілому, а й кожної окремої людини. Шкідливі звички руйнують здоров’я, послаблюють волю, позбавляють людину життєвих і моральних цінностей, викликають апатію до життя. З давніх-давен їх називають викрадачами розуму та здоров’я.

     У підлітковому віці велике значення набуває вплив однолітків. На думку психологів, потреба в схваленні товаришів найчастіше і штовхає підлітка на експерименти з алкоголем та тютюном.

      В даний час профілактика шкідливих звичок у підлітків спрямована на те, щоб викликати в них інтерес до власної особистості, а також навчити чинити опір тиску однолітків. Інформаційно-роз’яснювальна робота в цьому напрямку, може пробудити цікавість підлітків і викликати зворотній ефект. Тож виховання у студентів Кіровоградського медичного коледжу активної життєвої позиції і є умовою усвідомлення ними проблеми залежності та формування аналізу власного ставлення до шкідливих звичок.

     Тож на передодні Всесвітнього дня здоров’я, який відзначається щорічно 7 квітня, хочеться нагадати всім студентам медичного коледжу про те, що в усьому прогресивному світі зараз мода на здоровий спосіб життя.

    Я дуже добре розумію, що ви самі хочете розібратися в складних суперечностях життя, навчитися критично ставитися до людських слів і справ. Звідси й прагнення на власному досвіді перевірити правильність тверджень про шкідливість сигарети й чарки вина. Лише одна затяжка тютюновим димом і лише один ковток вина - спробую, мовляв, що буде... І ніхто над цим не задумується. А замислитися варто. Людина - складний, таємний багатогранний світ. Бути здоровою людиною це велике щастя. Навіщо псувати своє здоров'я, залежати від нікотину? Візьми на себе відповідальність за своє майбутнє! Кинути палити може кожен. Для цього слід поставити це за мету. Треба ставитись з повагою до свого організму та поважати здоров'я оточуючих, тому що шкідливі звички однієї людини негативно впливають на організм іншої. Пам'ятайте: здоров'я, справжня радість життя і щастя не сумісні з тютюном, наркотиками і спиртними напоями.

    Запам`ятайте, що без цигарок, алкоголю та наркотиків досягти поваги серед однолітків можна! Знайте собі ціну і вас цінуватимуть оточуючі. Думайте про себе, а не про те, що про вас подумають інші. Живіть здоровим життям! Дайте змогу вашим дітям і онукам народитись здоровими і щасливими! Сьогодення дає вам так багато можливостей розкрити власний потенціал, заробити авторитет, звернути на себе увагу і досягти успіху. Все у ваших руках! Майбутнє за вами, якщо ви будете здоровими, сильними, енергійними, незалежними і будете сміливо йти вперед!

Керівник групи 111С                              А.В.Степанова.