Тиждень педіатричної циклової комісії

  В кіровоградському медичному коледжі ім. Є.Й.Мухіна з 11. 02 по 15.02.2019 року проходив тиждень педіатричної циклової комісії. Тиждень розпочався з проведення майстер-класу «Дитяча поліклініка». Захід разом з викладачем Доніною І.В. підготували і провели студенти групи 311с ІІ мед сестринського відділення.

На сучасному етапі реформи охорони здоров’яактивну діяльність по наданню допомоги населенню здійснюють амбулаторії сімейної практики. Проте, значення функціонування саме дитячої поліклініки не можна переоцінити. Важливу роль в поліпшенні медичної допомоги населенню відіграють медичні сестри – вони беруть участь в діяльності амбулаторно-профілактичних установ, проводячи активні відвідування дітей до року на дому як у містах так і в селах, втілюючи основні принципи сімейної медицини. То ж, присутні були проінформовані про особливості структури і функціонування дитячої поліклініки та мали змогу ознайомитись з розділами роботи дільничної медичної сестри.

    Студенти груп 211л та 311л під керівництвом викладача Ткаченко Л.Б. провели інформаційну годину «Щеплення – єдиний оберіг!». 

   Присутні були проінформовані про динаміку зростання кількості інфекційних захворювань по Україні та в Кіровоградській області. 

    Особливу увагу було наголошено на ситуації щодо кору та про загальнодержавні заходи для подолання цієї інфекції і про те, що може зробити кожен з нас.

   Гольник Валентина Іванівна разом зі студентами групи 419л, 329л, 339л підготувала і провела на фельдшерському відділенні засідання круглого столу з теми «Хвороби дітей, спровоковані психосоматичними причинами».

   Надана студентській аудиторії інформація є актуальною: фельдшер, як первинна ланка медичної допомоги населенню, має своєчасно розпізнати дану патологію, провести медикаментозну корекцію, надати психологічну допомогу сім’ї.