Профорієнтаційна діяльність у Кіровоградському медичному коледжі ім.Є.Й.Мухіна в рамках проведення олімпіад

Динамічний розвиток сфери освіти вимагає підготовки висококваліфікованих кадрів. Кіровоградський медичний коледж ім. Є.Й. Мухіна завжди славиться своєю гостинністю та радий бачить всіх бажаючих, хто має потребу навчатися в стінах одного із славніших навчальних закладів та з цікавістю опановувати професії медичного напряму.

12 січня 2019 року відбулося відкриття проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади на базі Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна, і саме в період її проведення триває профорієнтаційна робота у навчальному закладі.

Святково, дивовижно та доброзичливо зустрічали господарі закладу учасників змагань керівництво оргкомітету та супроводжуючих осіб (вчителів, батьків учасників). Взяли участь команди таких районів та міст області: Добровеличківського, Маловисківського, Бобринецького, Олександрівського, Долинського, Новгородківського, Петрівського, Онуфріївського, Олександрійського, Знам’янського, м.Світловодськ та Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв).

На урочистому відкритті до учасників олімпіади, керівників команд, педагогів, тренерів, з найщирішими привітаннями, побажаннями, звернулися:

Директор Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна Бондарь Світлана Олександрівна під час виступу в своїй промові побажала учасникам змагань успіху, віри у власні сили та впевненості, творчих здобутків: «Крок за кроком по сходинках знань ви відкриваєте нові етапи свого життя. Пам’ятайте, що такі критерії успіху як оптимізм, невичерпна енергія, життєві сили і наснага до навчання є вашими помічниками у досягнення нових освітніх та життєвих висот! В недалекому майбутньому будемо раді бачити вас у ролі майбутніх абітурієнтів нашого навчального закладу. Щиро раді допомогти вам у саморозкритті та звершенню ваших професійних можливостей, опановуючи професії медичної сфери, яких навчає Кіровоградський медичний коледж ім. Є. Й. Мухіна».

1235

Заступник директора КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» Нудний Василь Михайлович, який висловив щирі слова вдячності адміністрації та колективу Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна, за теплий прийом, гостинність, атмосферу тепла та комфорту, допомогу в організації та проведенні ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади і захоплюючу концертну програму: «Ваша підтримка ‒ свідчення небайдужого ставлення до освіти в Україні і розуміння непересічної важливості роботи з обдарованою молоддю. Прийміть побажання міцного здоров’я, щастя і добра. Хай доля Вам принесе удачу й нові вагомі успіхи. Родинний затишок, радість і добробут Вашим рідним і близьким!».

Доценти кафедри природничих наук та методик їх викладання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В.Винниченка Бохан Юлія Володимирівна, Плющ Валентина Миколаївна побажали усім приємного настрою, результативної роботи, набуття досвіду та перемог на нові звершення, та зауважили, що знання відкривають дорогу у майбутнє, а наполегливість і невтомна праця це і є запорукою успіху!

Заступник директора Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна Присяжнюк Світлана Степанівна ознайомила присутніх з історією навчального закладу, розповіла про можливості та умови вступу до навчального закладу, побажала учасникам змагань творчих успіхів і перемог.

На відкритті олімпіади учасників чекав святковий концерт, організований працівниками студентського клубу: Наталією Сухачовою, Олексієм Козачинським, Анатолієм Ткаченко та студентами Кіровоградського медичного коледжу ім. Є. Й. Мухіна.

6478910111213

 

«Активні профорієнтатори» коледжу також були залучені до проведення олімпіад, та з захопленням розповідали гостям про досягненнями колишніх випускників коледжу, про особливості навчання та перспективи працевлаштування за спеціальностями, яких навчають у коледжі, провели екскурсію по навчальному закладу.

Мир’ян О.В.