85

Ювілейна дата… За нею – не тільки повага до двозначної цифри, а й усвідомлення себе часточкою цього довгого історичного ланцюжка. Ми завжди пишались історією коледжу, адже кожен знає, що навчається чи працює у найстарішому навчальному закладі України, історичний шлях якого розпочався в 1928 році, понад 130 років після закриття Єлисаветградської медико-хірургічної школи. І цей шлях був багатий на імена, події та факти.

Кіровоградський медичний коледж, який носить ім’я славетного Єфрема Мухіна, має ким пишатися: з-поміж його випускників талановиті медики, вчені, професори, політичні та державні діячі, імена яких прославили не тільки вітчизняну, а й світову медицину.

Нові завдання, що стоять, перед нами, доволі відповідальні: забезпечити оптимальну організацію навчального процесу, його інтелектуальну і наукову складову, подбати про конкурентоспроможність випускників на ринку праці.

Наша найближча і кінцева мета – Успіх. Саме завдяки йому ми вистоїмо на скрижалях історії і, я переконана, саме Успіх стане вінцем нашої праці.

директор коледжу - С.О.Бондарь