15 листопада 2018 року в актовій залі Кіровоградського медичного коледжу ім.Є.Й.Мухіна відбулося довгоочікуване, особливо для першокурсників, святкування Міжнародного дня студента та нагородження переможців і учасників конкурсу-талантів «Зорепад талантів 2018».

Як осінь багата на кольори, так і студенти Кіровоградського медичного коледжу – на таланти. Це довів конкурс «Зорепад талантів 2018», який проходив 6 та 7 листопада в актовій залі коледжу. У конкурсі талантів взяли участь усі групи нового набору. Учасники мали змогу показати свої здібності в різних номінаціях.

З любов’ю та гумором студенти презентували відео про своє студентське життя. Натхненними відкриттями стали пісенні та хореографічні виступи. З великим запалом були виконано художнє читання та авторська поезія, які символізували єднання молоді в надіях на процвітання України. Поза увагою не залишилися й акторські здібності та гумористична частина конкурсу-талантів. З неприкритою іронією студенти акцентували увагу на вічних проблемах, які турбують молодь, а також вразили присутніх творчим хистом.

Багато студентів вперше вийшли на сцену, але доброзичлива група підтримки в залі змогла надати їм гідну зустріч і розділити з ними радість їхнього виступу. Кожен номер був неповторним та оригінальним і заслуговував гучних аплодисментів, тому конкурс талантів пройшов у дружній атмосфері.

Високий рівень підготовки дав зрозуміти всім, що вибрати кращих з кращих журі буде нелегко. Бурю радісних емоцій викликала перемога двох груп І медсестринського відділення: група 111С – І місце, група 129С – гран-прі. Багато присутніх відзначили силу енергетики, згуртованість, активність та креативність саме цих талановитих виконавців. Пишаємось і вітаємо!

Переможці конкурсу отримали від директора коледжу С.О. Бондарь - почесні грамоти, солодкі дарунки та білети на святковий концерт до обласної філармонії.На концерті в філармонії студентка групи 111С Семененко Каріна зробила в фотозоні найкраще фото, на думку підписників Instagram, і отримала заохочувальний приз – сертифікат від організаторів на відвідування концерту гурту «Без обмежень».

Виступи хедлайнерів на святкуванні Дня студента вкотре довели, що велика студентська родина медичного коледжу багата талантами. Бажаємо всім студентам надалі розвиватися та брати активну участь у творчому житті медичного коледжу.

                                                                                   Керівник групи 111С Степанова А.В.

                                                                                   Керівник групи 129С Василенко Ю.М.

1

8

 

2

3

4

5

6

7

9