6.11.18 в Кіровоградському медичному коледжі ім. Є.Й.Мухіна відбулася зустріч з цікавим співрозмовником, творчою особистістю, майстром своєї справи.

           Знайомтесь: Григорій Джамалович Гусейнов (уродженець м. Помічна, Добровеличківського району) – український письменник, журналіст, краєзнавець, член Національної спілки письменників України, лауреат Національної премії України.

          Зустріч письменника зі студентами-медиками була дружньою, теплою, емоційною.

          Письменник розповів про джерело свого натхнення, про свої життєві колізії, цитував уривки з власних улюблених творів. На зустрічі йшлося не тільки про літературу. Григорій Джамалович неабиякий філософ , тож тематика сенсу життя була відчутною впродовж всієї зустрічі.

          Потрібно сказати, що наш гість привіз чимало книжкових і журнальних подарунків.

          Письменник презентував свій багатотомний доробок – «Господні зерна». Це художньо-документальний життєпис, книга – панорама, в якій встановлюються, зображуються, моделюються життєві віхи вчених, акторів, письменників, діячів театру й звичайної пересічної людини.

          Завершальним акордом зустрічі студентів і письменника став його вислів: «Література має бути засобом натхнення і виховання. Книга не повинна бути витіснена іншими предметами з розряду першої необхідності.».

                                                                                                                       Соловйова О.А., керівник

                                                                                                                        гуртка «Дивосвіт».

 

Творчисть 1

Творчисть 2

Творчисть 3