ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ КОЛЕГИ!

деньуч 1

День працівників освіти по праву можна вважати всенародним святом, бо немає людини, в чиїй би памяті поруч з найдорожчим спогадом не збереглося імя вчителя – відданого друга, доброго і чуйного наставника.

Цього дня, сповненого квітів, усмішок та теплих вітальних слів, кожен з нас згадує рідну школу, свого Вчителя, якому ми зобов’язані нашими професійними і життєвими перемогами. У кожному новому відкритті, у хлібному колосі, у витворі рук незримо присутній той, хто дарує пізнання, веде до вершин знань.

Дорогі колеги! Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, ведете у світ знань не лише нашу молодь, а й формуєте особистість, закладаєте в юні душі моральні принципи громадянина, патріота, передаєте свої знання і вміння молодому поколінню. Адже саме йому будувати європейську державу, яка потребує високоосвічених, високоморальних і духовно багатих особистостей. Знаю, якою складною і напруженою є ваша праця, скільки треба терпіння, любові, щоб дійти до серця кожного студента.

У цей день від усього серця хочу привітати вас, шановні колеги, зі святом, побажати міцного здоров’я, професійного довголіття, нових педагогічних звершень, талановитих і здібних студентів.

Нехай будні вашого життя будуть осяяні сонцем, проміння якого приносить безхмарні благословенні дні, наповнені любов’ю та щастям, благополуччям і миром!

Світлана Бондарь, директор коледжу.