ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

У Кіровоградському медичному коледжі ім. Є.Й. Мухіна для розв’язання питань  запобігання   шкільного   травматизму (шкільний травматизм посідає 3-тє місце у структурі дитячих захворювань) на волонтерських засадах створено Навчально-тренінговий центр з профілактики шкільного травматизму. Потреба в ньому обґрунтована відповідями респондентів, якими були безпосередньо учні 5-11 класів, учителі, батьки дітей шкільного віку. Респонденти висловили бажання у отриманні кваліфікованих знань та вмінь саме від фахових спеціалістів і вміти їх практично застосувати до прибуття швидкої допомоги (подання домедичної допомоги).

Запрошення1

Метою створення та роботи НТЦ є забезпечення практичної підтримки навчальних закладів (шкіл) у питаннях профілактики шкільного травматизму з використанням інноваційних тренінгових технологій навчання.

Запрошення 2

Першочерговим завданням НТЦ, є обґрунтування методичних та організаційних підходів до формування культури та ціннісного ставлення учнів до власного здоров’я.

Запрошення3

Очікувані результати: зменшення травм, запобігання їх виникнення, що стане загальною метою з кінцевим результатом – збереження та зміцнення здоров’я дитячого населення.

Запрошення4

НТЦ має затверджений план роботи, який враховує періоди навчального року і найважливіші чинники, що можуть призвести до травмування школярів. План спрямований на віх учасників навчально-виховного процесу.

Запрошення5

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Запрошення6

Чекаємо Ваших пропозицій.