Завершується навчальний рік для студентства, а разом з ним підходять до кінця заплановані спортивно-масові заходи в Кіровоградському медичному коледжі імені Є. Й. Мухіна. Останніми видами першості коледжу були проведенні змагання з міні-футболу серед юнаків та пляжного волейболу, приурочені Дню захисту дітей. І не дивлячись на період сесії і практики студентів по закладам охорони здоров'я регіону, в змаганнях взяли участь 60 студентів-медиків. Першими змагалися футболісти. Була боротьба, притаманна вуличному футболу; травми; розчарування та радощі перемоги. Але серед 6 команд переможцями стали студенти фельдшерського відділення групи 129л. Кращим гравцем першості вболівальники та судді відзначили студента фармацевтичного відділення - Теліженко Едуарда (119ф).

В змаганнях з пляжного волейболу перемогла пара Івасюк Ярослав та Золотухіна Яна з сестринського відділення (319с), які в напруженій боротьбі перемогли інші пари. А кращим гравцем турніру з "пляжки" стала Орлик Маргарита (329с). Призери та переможці змагань були нагородженні статуетками, грамотами, медалями від циклової комісії фізичного виховання та студентського спортивно-оздоровчого парламенту. Всім здоров'я, рухаємось далі!