За ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Асоціації медичних сестер, починаючи з 1997 року, в Україні 12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри.

 

12 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

 

Складу молитву тиху і святу,

Щоб в котрий раз подякувати Богу

За ласку і ту іскру золоту,

Що освітляє всю Вашу дорогу.

Важку дорогу правди й доброти –

Без віддане служіння медицині:

Крізь терни до зірок, крізь жах пройти –

Ведеться з давніх так часів й понині.

І знову нелегкий двобій

За найдорожчий скарб – життя людини,

За вихід з розпачу, страждання, безнадій,

За подих до останньої хвилини.

За ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та Асоціації медичних сестер, починаючи з 1997 року, в Україні 12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри.

Медик — одна з найгуманніших професій на землі, але серед медиків найлюдяніша, найпочесніша та, подеколи, найважча професія – професія медичної сестри. В усі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, їх так і називають - сестри милосердя. Бо саме їх чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії.

Студенти ІІ медсестринського відділення групи 111с з нагоди свята підготували і провели відкриту виховну годину «Доля, заквітчана милосердям» та присвятили її 90-літньому ювілею Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й.Мухіна.

Гордістю навчального закладу є випускники, які після отримання вищої освіти, повернулись в свою Alma mater і віддають свої знання та тепло душі справі виховання майбутніх медичних сестер. Для них прозвучали найщиріші слова привітань та музичні номери!

 

25346

 

В Україні сьогодні працює понад 303 тисяч медсестер, 17 з них - власниці почесної нагороди Міжнародного Червоного Хреста.

 

Від усього серця вітаємо медичних сестер з професійним святом!

 

Це свято зігріте вдячністю мільйонів людських сердець, яким старання Ваших лагідних рук, неспокій сердець, Ваше високе сумління і професіоналізм повернули радість життя. Ваша відданість справі, досвід і знання завжди поєднуються зі щирим співчуттям до людей, милосердям та високою відповідальністю.

 

Бажаємо вам нових творчих здобутків та успіхів у всіх добрих справах, міцного здоров’я, гарного настрою, безмежного особистого щастя, миру і благополуччя!

 

А ми – майбутні медсестри – докладемо максимум зусиль, щоб стати вашою гідною зміною!

 

І дай вам, Боже, всім надовго

 

Здорового, безхмарного життя

 

Людям віддаєте ви для цього

 

Свої знання, і сили, й почуття

IMG 20180515 142036

 

 

Студенти групи 111с

Завідувач бібліотекою Касімова В.О.

Бібліотекар Тітова  О.М.

Куратор групи Доніна І.В.