12 квітня в аудиторії № 412 відбулася студентська наукова конференція на регіон, яку провів викладач дерматології та венерології – Чоботарь А.І.

Тема конференції: «Профілактика захворювань, які передаються статевим шляхом(ЗПСШ). Гонококова інфекція»

В конференції прийняли участь студенти груп – 311л, 211л, 329л, 419л. Були присутні методист коледжу – Попова Н.О., завідуюча фельдшерським відділенням – Ткаченко Л.Б., викладачі.

Традиційно стало проведення заходів циклової комісії вузьких клінічних дисциплін спрямованих на профілактику ЗПСШ та пропаганду здорового способу життя.

Про актуальність теми, захворюваність ЗПСШ в світі, області та місті Кропивницькому розповів – А.І. Чоботарь.

Були заслухані доповіді студентів наукового гуртка з дерматології та венерології «Victorija»:

1.Що таке ЗПСШ. Прояви при ЗПСШ. – Грязнов Ростислав, група 329 л. Розповів, які захворювання сюди відносяться; про безпечну поведінку, механізм інфікування, прояви та їх наслідки; як дізнатися чи відбулося зараження.

2. Гонорея. Загальне поняття. – Бондар Олена, група 311 л. Дала загальне визначення, шляхи зараження гонококовою інфекцією, нестатевий шлях зараження, інкубаційний період. Переглянули відео про гонорею.

Проетіологію та патогенез гонококової інфекції розповіла Колюча Марія, група 311 л та переглянули відеоролик.

Про клініку гонококової інфекції цікаво доповів з фотографіями викладач – А.І. Чоботарь.

Діагностика гонококової інфекції та лікування доповіла студентка Бодюл Вікторія – група 311 л. Безпосередньо зупинилася на лабораторних методах дослідження (бактеріоскопічний та бактеріологічний), принципах лікування гонореї та на завершення доповіді переглянули відеоролик.

Про критерії виліковування гонококової інфекції розповіла студентка Кузнецова Катерина, група 311 л. та переглянули відеоролик.

Профілактика гонококової інфекції - доповіла студентка Півторак Євгенія, група 311 л. та догляд за хворими – Чепурний Микола, група 329 л.

Про досягнення наших студентів у Міжнародному медико – фармацевтичному Конгресі студентів та молодих вчених, який пройшов на базі Буковинського медичного університету 4 – 6 квітня 2018 року доповів викладач А.І. Чоботарь.

Де наші студенти вибороли:

Диплом ІІ ступеню – Грязнов Ростислав, група 329 л.;

Диплом за оригінальне наукове дослідження – Махиня Едуард, група 311л.

Переглянули відеоролик про міжнародний конгрес.

Про первинну профілактику ЗПСШ доповів Махиня Едуард, група 311л.

У виконанні Потієнко Антоніни прозвучала пісня «Береги любовь»

Були підведені підсумки. Заключне слово надали завідуючій фельдшерським відділенням – Ткаченко Л.Б.

Була представлена виставка медичної наукової літератури з даної теми, плакати, дипломи учасників та переможців конгресу, програма конференції.

Студенти з цікавістю слухали доповіді та переглядали відеоролики.

7

8

9

гон1