22 березня 2018 року відбулась олімпіада з математики серед студентів 1 курсу. Участь в олімпіаді взяли 16 студентів з різних спеціальностей.

За результатами олімпіади можна привітати переможців:

1 місце – Бурда Анастасія – група 119 л

2 місце – Овчаренко Максим – група 119 л

3 місце розділили студенти – Модіна Анастасія (129 л) та Іус Ірина (129 с).

Студентам було запропоновано до розв’язання 10 тестових, 11 задач.

Під час проходження усіх етапів олімпіадних завдань наші студенти виявили достатній рівень теоретичних знань, уміння діяти у нестандартних задачах.

Олімпіада пройшла у робочій та спокійній атмосфері. Підводячи підсумки олімпіади, відзначимо гарну підготовленість багатьох школярів.

Для тих, хто цікавиться математикою – спробуйте розв’язати деякі завдання олімпіади:

-         У похід пішли 12 туристів. Наймолодшому з них 20 років, а найстаршому – 30. Чи є серед них однолітки?

-         У лютому деякого року 2419200 секунд. Чи високосним був цей рік? (У високосному році 366 діб, у простих роках - 365)

-              З розповідей однієї людини: «Прокинувшись сьогодні вранці, я подивився на свій настінний годинник. Він не йшов. Іншого годинника у мене не було. Інших способів дізнатися час також не було. Я подумав, як мені правильно встановити на годиннику час, і ось що я зробив. Я пішов до приятеля, котрий жив недалеко від мене. Прийшовши до нього, я відразу ж подивився його на годинник, котрий ішов правильно. Трохи побесідував з приятелем, я поглянув на його годинник ще раз і пішов додому. Як тільки я прийшов додому, зразу ж встановив на годиннику час і зробив це майже правильно. Як я це зробив?»

wert