Здавши кров – ви врятуєте

 

чиєсь життя!

 

donor 1 

Під таким девізом у Кіровоградському медичному коледжі Є.Й. Мухіна було організовано та проведено День Донора. Протягом трьох днів у Кіровоградській обласній станції переливання крові стояв вранішній гомін – це студенти фельдшерського, медико-фармецевтичного та медсестринсько відділень прийшли виконати почесну і таку важливу та необхідну в теперішній час місію – добровільно і безкоштовно здати кров для онкологічнохворих дітей, породіль, поранених у зоні АТО та інших пацієнтів лікувальних закладів, які потребують гемотрансфузійної допомоги.

Донор завжди виконує свою роботу з серцем і душею! Студентам не лінь було встати вранці і піти на станцію переливання для проведення аналізів та здачі крові. Вони робили це не для себе, а для інших, для нас з вами. Всі три дні готовила студентів та перебувала з ними під час відбору крові Любов Борисівна Ткаченко – завідуюча фельдшерським відділенням за посадою та педіатр за покликанням. 85 студентів коледжу безкоштовно здали кров у кількості 31л. 280мл. Цей справжній альтруїзм заслуговує самої серйозної поваги та пошани.

Між коледжем та станцією переливання крові вже давно існують тісні звязки, тривала співпраця. Обласна станція переливання крові гарантовано обстежує студентів на гепатити В,С, сифіліс та інфекції ВІЛ-I, ВІЛ-II і кожен донор отримує обов’якове збалансоване харчування. 

За чітку організацію і проведення Дня Донора адміністрація КЗ «Кіровоградська обласна станція переливання крові» висловила щиру подяку адміністрації медичного коледжу і особисто директору Бондарь Світлані Олександрівні.

 

Подвиг у Вашому вчинку – 

                                                                 Бажали ви іншим добра! 

                                                                  До Вас у стократ повернеться

                                                                Повага. Любов. Доброта!

 

Заступник директора 

з виробничої роботи Тетяна Гут

depositphotos-PicsFive-polezno-li-sdavat-krov-na-donorstvo  1485953607