На початку другого семестру в спортивному залі СДЮШОР-2 відбувся Чемпіонат Кіровоградської області пам’яті Клавдії Федорівни Скворцової з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. За життя, Клавдія Федорівна займала керуючі посади в спортивній галузі області, активно приймала участь у підготовці різноманітних змагань на теренах регіону. ЇЇ запам’ятали життєрадісною, наполегливою, чесною, гарною жінкою, яка рішуче йшла до поставлених перед собою завдань. ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

У цих змаганнях прийняли участь легкоатлети із всієї області (понад 200 учасників), не виключенням стали і починаючі, юні легкоатлети Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна, учні відділення легкої атлетики міської ДЮСШ-2 (тренер Шостак І.О. та Маковей І.А.)

Так, в бігу на 800 м серед юнаків 2 місце посів Владислав Руденко, а в стрибках у довжину 2 і 3 місце вибороли сестри Старченки, Анна і Анастасія. В кроці від п’єдесталу з бігу на 60 м зупинилась Лащо Вікторія.

Окрім того, в цей же час жіноча збірна коледжу з волейболу під керівництвом Лелеки Н.В. та Кулібаби О.В. здобули перемоги над командами ЦДПУ імені В. Винниченка та ДЮСШ-3 (ВК «Кропивничанка») з однаковим рахунком 3-0 в рамках проведення відкритого чемпіонату області з волейболу серед жінок.

Вітаємо переможців та призерів змагань. Так тримати.

Анастасія Біжан, прес-аташе студентського спортивно-оздоровчого парламенту.