Сучасний викладач: вироблення власного педагогічного стилю

Вироблення власного педагогічного стилю – невід’ємна частина діяльності сучасного  викладача, адже сьогодення вимагає від освітян нових підходів в організації освітньої діяльності. Для надання допомоги викладачам-початківцям в опануванні методики проведення сучасних занять в коледжі створено Школу молодого викладача. Так, відповідно до плану роботи коледжу, 1 лютого 2018 року відбулося засідання ШМВ, під час якого розглянуто ряд питань та надано рекомендації.

Відповідно до порядку денного, базовим методистом коледжу Коняшиною І.Б. надано інформацію щодо організації роботи викладачів-початківців з атестації: розглянуто нормативні документи, опрацьовано кваліфікаційні вимоги до викладачів ІІ категорії, надано  рекомендації до проведення відкритих заходів. Викладачі Пароконєв О.В., Передерій Л.В., Чмаріна О.В., Крутських І.О. долучилися до обговорення питання проведення атестації та акцентували увагу на необхідності постійного творчого пошуку та професійного зростання.

В атмосфері жвавої дискусії розглянуто питання «Тиждень циклової комісії – засіб узагальнення і поширення педагогічного досвіду». Голови циклових комісій Феліпова Н.Є., Ляшок О.М. поділилися досвідом організації та проведення предметних тижнів; з метою ознайомлення, надали матеріали тижнів за минулі роки. Викладачі Білоусова Ю.В., Кобзар І.С., Білецька Ю.Г., Лесіва В.М.  мали можливість поставити питання головам циклових комісій з організації позааудиторної роботи студентів.

Наприкінці засідання завідувач навчально-методичного підрозділу Попова Н.О. ознайомила з матеріалами вивчення діяльності викладачів-початківців, відповідно до відвіданих занять; запросила слухачів ШМВ до відвідування позааудиторних заходів в ході Тижнів циклових комісій.

Завідувач навчально-методичного підрозділу                  Попова Н.О.image-0-02-05-29fe3708860aafe409ebd4dceacec74093c85343c770534fed8b669e70365662-V-min