Викладач внутрішньої медицини Червона О.Є. зі студентами груп  311С і 419 С  провела конкурс «ЕСКУЛАП». Студенти вирішували клінічні ситуаційні задачі з демонстрацією практичних навичок. Переможцями стали: Верескун Аня 311С, Тригуб Дар’я 419С , Іванченко Карина311С.

xxx

Викладач внутрішньої медицини Шишканова Н.М. зі студентами 429Л та 211Л провела конкурс  «Чи знаєш ти ендокринну систему?»  Розгляд Історії хвороби як детектив: успіх залежить від якості розслідування, і це  дало нам можливістьзгуртуватися  в команду детективів, сформувати клінічне мислення, яке розуміється як можливість студента-медика виділяти головне,узагальнювати, визначати розбіжності, синтезувати крихти інформації. 

3

З групою  429Л  Шишканова Н.М. провела  семінар, присвячений Всесвітньому   дню діабету.Студенти представили  проект « Супер Я».Це  програма  контролю цукрового  діабету.  Завантажити: superme.com.ua   В останні 10- 15 років спостерігається помітний і значний прогрес у вивченні діагностики  та лікування цукрового діабету в Україні.Українська медична школа дає освіту високого рівня. Звичайно, за умови, що майбутній медик бажає вчитися.

ВИСНОВОК

 Таке цілеспрямоване навчання студентів із внутрішньої медицини з організацією і проведенням конкурсів, розгляд історії хвороби, нових  напрямків у діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань  внутрішніх органів розвиває   краще клінічне мислення, добре сприймається студентами, сприяє покращенню їх теоретичної, практичної підготовки та викликає інтерес до спеціальності.

 

IMG 1487