2017p В останній серпневий день у залі обласної філармонії відбулася урочиста посвята в студенти Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна.

 Зі щирими словами привітання звернулася до студентів в.о. директора коледжу Варава Олена Борисівна. Вона побажала їм бути взірцем у навчанні, залишатися вірними своїй професії та продовжувати славні традиції медичного коледжу.

 Покровителька наук, богиня мудрості і знань Афіна Паллада  (Кондаревич Діана гр.311л) та захисник людства Прометей (Станіслав Скрижевський гр. 311л) запалили факел вогню мудрості і знань та передали його першокурсникам, який вони пронесуть через усе своє  студентське життя.

 Першокурсники одягнули білі халати  та прийняли клятву студента медичного коледжу, а отець Іоан благословив і привітав студентів зі святом та побажав їм добра і милосердя, терпіння і співчуття, чистоти серця і душі.     

 Символічний ключ від знань і студентський квиток вручили першокурсникам доктор медицини, випускник Єлисаветградської медико- хірургічної школи Є.Й.Мухін (Чепурний Микола гр.329л) та один з його найкращих учнів, професор М.І. Пирогов (Кишлян Микола гр. 329л ) та взірець мудрості і милосердя Флоренц Найтенгель (Одуд Вікторія гр. 329л, Семянікова Наталя гр. 319л )

 На адресу першокурсників звучали привітання від керівників груп та завідуючих відділеннями.

 Благословляла хлібом-сіллю у студентське щасливе життя мама першокурсника Задорожня Л.М.

 У ході проведення заходу звучали пісні у виконанні Олексія Козачинського, а студенти групи 219л , 229л виконали гімн коледжу.

Зі святом!