Група 2ф                                                                              українська мова

Дата проведення вступного випробування 20 липня 2017 року

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Оцінка

 
 

1

Амутних Ганна Костянтинівна

-

 

2

Жигадло Ріта Вікторівна

Чотири

 

3

Момот Катерина Андріївна

Шість

 

4

Орлова Маргарита Артемівна

Шість

 

5

Руденко Владислав Сергійович

П’ять

 

6

Самойленко Наталія Вікторівна

Сім

 

7

Теліженко Едуард Сергійович

П’ять

 

8

Ткач Анжеліка Станіславівна

Чотири

 

9

Федорова Анна Геннадіївна

Чотири

 

10

Федчук Данило Сергійович

Чотири

 

11

Червона Аліна Олександрівна

Чотири

 

12

Янталець Алла Олегівна

Сім

 

Група 1 л                                                                             біологія

Дата проведення вступного випробування 20 липня 2017 року

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Оцінка

 
 

1

Биковченко Тетяна Петрівна

Шість

 

2

Бойко Наталія Євгеніївна

П’ять

 

3

Бондар Владислав Олександрович

Сім

 

4

Бурда Анастасія Юріївна

Сім

 

5

Вахнюк Наталія Михайлівна

П’ять

 

6

Волошко Анастасія Олександрівна

Три

 

7

Гаврилова Анастасія Дмитрівна

Сім

 

8

Гапченко Дарія Миколаївна

Три

 

9

Гардт Ольга Олександрівна

Чотири

 

10

Гребенюк Аліна Анатоліївна

П’ять

 

11

Гриненко Юлія Юріївна

П’ять

 

12

Гуртова Софія Віталіївна

Сім

 

13

Дергачова Аліна Валеріївна

Шість

 

14

Дергачова Олена Валеріївна

Шість

 

15

Дудчик Аліна Олександрівна

Чотири

 

16

Кушнір Ольга Олександрівна

Чотири

 

17

Лисенко Ігор Валерійович

П’ять

 

18

Малюга Аліна Миколаївна

П’ять

 

19

Модіна Анастасія Валентинівна

Чотири

 

20

Огоренко Катерина Анатоліївна

Чотири

 

21

Плаксіна Дар’я Олександрівна

Чотири

 

22

Смидюк Дарина Вікторівна

Шість

 

23

Тищенко Віталій Олегович

Шість

 

24

Томило Ігор Ігорович

П’ять

 

25

Тростяна Олександра Володимирівна

Шість

 

26

Чебанова Руслана Анатоліївна

П’ять

 

27

Шамка Марина Олександрівна

Сім

 

Група 2 л                                                                             біологія

Дата проведення вступного випробування 20 липня 2017 року

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Оцінка

 
 

1

Арсененко Руслана Сергіївна

Шість

 

2

Бардіж Наталія Юріївна

Чотири

 

3

Безкоровайна Діна Юріївна

Чотири

 

4

Білецька Христина Василівна

Чотири

 

5

Боднарюк Анастасія Іванівна

Три

 

6

Гаврась Євгенія Сергіївна

Три

 

7

Драченко Катерина Дмитрівна

Чотири

 

8

Дудник Катерина Юріївна

Чотири

 

9

Корчемна Наталія Сергіївна

П’ять

 

10

Котенко Дар’я Олександрівна

П’ять

 

11

Лащо Вікторія Сергіївна

П’ять

 

12

Ніколаєва Марина Олександрівна

Сім

 

13

Осипова Дарія Сергіївна

Сім

 

14

Панасенко Аліна Олександрівна

Три

 

15

Петренко Юлія Валеріївна

Сім

 

16

Петрова Анастасія Павлівна

Три

 

17

Проценко Юлія Володимирівна

Три

 

18

Раченко Євгенія Валентинівна

Чотири

 

19

Сакалош Анна Едуардівна

Чотири

 

20

Сандрак Олена Олександрівна

Шість

 

21

Сидоренко Яна Віталіївна

Вісім

 

22

Стеценко Катерина Петрівна

Чотири

 

23

Троцик Дмитро Олександрович

Шість

 

24

Тягун Аліса Сергіївна

Чотири

 

25

Шукюрова Міранса Рауф кизи

Три

 

Група 3 л                                                                             біологія 

Дата проведення вступного випробування 20 липня 2017 року

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Оцінка

 
 

1

Богданова Анна Олександрівна

Три

 

2

Бойко Юлія Василівна

Чотири

 

3

Бондаренко Дмитро Олегович

Чотири

 

4

Бугай Ірина Олександрівна

Шість

 

5

Бугай Павло Віталійович

чотири

 

6

Вербова Аліна Сергіївна

Сім

 

7

Власюк Ірина Валеріївна

Шість

 

8

Гальченко Дмитро Олексійович

Чотири

 

9

Едіберідзе Георгій Емзарович

Сім

 

10

Заєць Катерина Сергіївна

П’ять

 

11

Запорожець Аліна Олександрівна

Шість

 

12

Клюшкіна Анастасія Віталіївна

Чотири

 

13

Комок Анастасія Сергіївна

П’ять

 

14

Кукса Катерина Вадимівна

Три

 

15

Куриленко Софія Дмитрівна

Шість

 

16

Лень Юлія Юріївна

Чотири

 

17

Мішкевич Євген Олександрович

П’ять

 

18

Моцаренко Ксенія Юріївна

Три

 

19

Найденко Олександра Геннадіївна

Вісім

 

20

Поривай Дарина Олегівна

Сім

 

21

Пухальська Катерина Олександрівна

Шість

 

22

Руденко Діана Василівна

Три

 

23

Синюк Каріна Ігорівна

Сім

 

24

Тарапака Дмитро Олександрович

П’ять

 

25

Федоренко Вікторія Віталіївна

Шість

 

26

Федорчак Олеся Ігорівна

Чотири

 

27

Чабанова Віолета Валеріївна

Чотири

 

28

Чорний Єгор Геннадійович

П’ять

 

29

Щупка Тетяна Сергіївна

Чотири

 

        

Група 4 л                                                                             біологія

Дата проведення вступного випробування 20 липня 2017 року

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Оцінка

 
 

1

Аношина Катерина Сергіївна

Чотири

 

2

Баранова Анастасія Андріївна

П’ять

 

3

Гросул Людмила Сергіївна

Чотири

 

4

Задорожна Анастасія Олегівна

Шість

 

5

Задорожний Олег Дмитрович

Шість

 

6

Іус Ірина Андріївна

Сім

 

7

Камінська Олександра Володимирівна

Шість

 

8

Костіна Ольга Олегівна

Чотири

 

9

Могила Ольга Євгеніївна

Чотири

 

10

Огаркова Катерина Вікторівна

Чотири

 

11

Ратушна Марія Станіславівна

Чотири

 

12

Романовська Анастасія Михайлівна

Чотири

 

13

Рубич Діана Миколаївна

П’ять

 

14

Харченко Олександра Олександрівна

Сім

 

15

Шелест Ольга Сергіївна

Три

 

16

Ярема Антоніна Юріївна

Чотири

 

Група 5 л                                                                             біологія

Дата проведення вступного випробування 20 липня 2017 року

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Оцінка

 
 

1

Байбороша Юлія Сергіївна

Шість

 

2

Бєлкіна Вероніка Андріївна

Сім

 

3

Біжан Анастасія Олександрівна

Шість

 

4

Бойко Анастасія Артемівна

Шість

 

5

Брусенцева Олена Євгеніївна

Чотири

 

6

Великочая Марина Петрівна

Чотири

 

7

Гавриш Павло Володимирович

Чотири

 

8

Коваленко Наталія Русланівна

Чотири

 

9

Колючий Лаврентій Олександрович

Чотири

 

10

Копотій Анна Олексіївна

Шість

 

11

Левенцова Антоніна Михайлівна

Вісім

 

12

Марченко Альона Романівна

Три

 

13

Михайлецький Артем Степанович

Сім

 

14

Нероденко Ярослав Володимирович

Чотири

 

15

Овчаренко Максим Олександрович

Сім

 

16

Патинко Юлія Сергіївна

Чотири

 

17

Пересунько Аліна Олександрівна

Три

 

18

Пешкова Катерина Романівна

Чотири

 

19

Протасова Ольга Олександрівна

Шість

 

20

Ревва Яна Юріївна

Шість

 

21

Рустамова Феріде Ульфат кизи

Чотири

 

22

Сафронова Вікторія Дмитрівна

Чотири

 

23

Спичка Андрій Миколайович

Чотири

 

24

Тайстра Віталіна Петрівна

Чотири

 

25

Шепель Злата Олександрівна

Чотири

 

26

Шитря Світлана Сергіївна

П’ять

 

27

Юрченко Вікторія Олександрівна

-

 

Група 6 л                                                                             біологія

Дата проведення вступного випробування 20 липня 2017 року

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Оцінка

 
 

1

Бутенко Анастасія Валеріївна

Чотири

 

2

Воловик Аліна Вадимівна

Три

 

3

Гребенчукова Софія Вікторівна

Три

 

4

Гудзенко Катерина Олександрівна

Чотири

 

5

Дем’яненко Олександр Андрійович

Чотири

 

6

Демиденко Андрій Олегович

Сім

 

7

Єрофеєва Анастасія Михайлівна

Чотири

 

8

Жукова Анастасія Олегівна

-

 

9

Коваленко Анжела Вадимівна

Чотири

 

10

Коваленко Анна Едуардівна

Шість

 

11

Койда Юрій Максимович

Чотири

 

12

Кононенко Віталій Миколайович

Шість

 

13

Косяновський Антон Олегович

П’ять

 

14

Куроп’ятник Римма Віталіївна

Чотири

 

15

Мазухіна Діана Сергіївна

Шість

 

16

Ніколенко Вадим Вадимович

-

 

17

Панченко Ігор Вадимович

Шість

 

18

Петрик Вероніка Миколаївна

Три

 

19

Полюга Олександра Русланівна

П’ять

 

20

Пономаренко Марія Олександрівна

Три

 

21

Раїна Олександра Вадимівна

Чотири

 

22

Святоха Марія Вадимівна

П’ять

 

23

Сіваченко Анна Віталіївна

Чотири

 

24

Сімочко Юлія Юріївна

Чотири

 

25

Сущенко Катерина Олександрівна

Чотири

 

26

Хищенко Ліна Сергіївна

Шість

 

27

Штіль Аліна Ігорівна

Чотири

 

Група 8 л                                                                             біологія

Дата проведення вступного випробування 20 липня 2017 року

 з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Оцінка

 
 

1

Коваленко Тетяна Олексіївна

Шість

 

2

Коновалов Артем Олегович

Чотири

 

3

Кочмаровська Анна Сергіївна

Чотири

 

4

Кошаров Олександр Миколайович

Три

 

5

Миколащенко Арсен Олександрович

Шість

 

6

Потапенко Юлія Олегівна

Чотири

 

7

Прокопчук Аліна Віталіївна

Чотири

 

8

Смірнова Станіслава Сергіївна

Шість

 

9

Сухушина Альона Віталіївна

П’ять

 

10

Таран Владислав Андрійович

Вісім

 

11

Унтілова Юлія Юріївна

Чотири

 

12

Хромочкіна Єлизавета Валеріївна

Три

 

13

Чичкан Дарина Миколаївна

Чотири

 

14

Шевіль Анна Михайлівна

Чотири

 

15

Явтушенко Аліна Дмитрівна

Сім