5Пісня... Важко уявити собі життя нашого народу без пісні. Українці — співуча нація, і пісня супроводжує їх усе життя, збагачуючи неповторною красою мистецтва слова в коштовній музичній оправі різноголосся.

Майже кожну подію свого життя супроводжували відповідною піснею. Українські народні родинно-побутові пісні відображували все життя людей, їхні цінності, духовний світ, життєві драми, мрії та сподівання.

Всесвітні  любов, добро і ніжність вкладені українськими матерями в серця і душі дітей ще з  колискових  пісень.

Це вкотре було доведено під час проходження Міжнародного дитячого фестивалю «Об’єднаймо дітей мистецтвом». Де кожен учасник – діамант чистої води. І надзвичайно приємно, що переможницею у номінації «Естрадний вокал. Соло» стала студентка нашого коледжу Драч Оксана, та була нагороджена дипломом за зайняте І місце.

Пісні у Оксанчиному виконанні надзвичайно мелодійні, чарують красою образів, пахнуть весняними дощами, запашними чорнобривцями, духмяним хлібом. Адже, неповторність і незбагненність пісні лікує душу і серце.

Ми щиро вітаємо Оксану з перемогою. Бажаємо творчих злетів та не випускати з рук  свою  жар – птицю.

Я хочу  нагадати усім студентам, що у кожної людини є своя «співуча пір’їнка».

Прислів’я говорить «У кого є щаслива пір’їнка, той щасливий,

 а у кого немає ‒ ні»

У деяких людей є талант,а якщо у вас його немає,то ви ще просто не визначили його.   Пробудіть у собі ту мить,у якій ви знайдете свою «пірїнку».

Мир’ян О.В.,

Куратор групи 328 л