1 1Хвала і честь Вам, сестри милосердя!

Теплі спогади, перегляд відеопрезентації про студентське життя, слова вдячності, вітання – це лише частинка тієї святкової атмосфери, яка панувала в храмі душі і науки 12 травня.

Отож, всі студенти I сестринського  відділення зібралися в актовій залі коледжу з нагоди Всесвітнього Дня медичної сестри.

Щирі і теплі слова привітань прозвучали від заступника директора з виробничого навчання, виконуючої обов’язки директора Кіровоградського медичного коледжу Т. М.Гут та завідуючої  I м/с відділенням – Л. І. Чамлай.

126 6

Тетяна Михайлівна та Людмила Іванівна висловили сподівання, що студентські роки викликатимуть лише приємні спогади. Виступаючі наголосили, що увесь педагогічний колектив щоденно докладає максимум зусиль для професійного становлення молоді в білих халатах.

Звернулись представники адміністрації і до студентів випускних груп (418«С» керівник Соловйова О. А; 428«С» керівник Шарошкіна Т. А; 438«С» керівник Бондаренко Ю. О).

Виступаючі побажали четвертокурсниками успішно здати Державні іспити, реалізувати себе у професійній діяльності, завжди стояти на сторожі охорони людства і життя.

Натомість, від імені всіх студентів випускних груп I м/с виступила староста групи 418-С Олена Барабуля. Вона від щирого серця подякувала викладачам за якісну професійну підготовку, високий професіоналізм та розуміння.

Приєднались до вітань і гості свята:  Барабуля М. І – художній керівник будинку культури «Авіатор», Гардашніков А. Л – лікар хіміотерапевтичного відділення Кіровоградського обласного онкодиспансера. 

1413

 

До речі, шановні гості презентували себе як творчих людей, митців. Так, Микола Іванович декламував авторські вірші. З власними піснями під гітару долучився до програми концерту Андрій Леонідович.

З щирими посмішками на обличчях вдивлялися глядачі на дійство, що відбувалося на сцені.

 5 5Мистецький дарунок приймали майбутні медичні сестри від вихованців Кіровоградської музичної школи №2 ім. Ю. Мейтуса. Зокрема, з величезним успіхом виступив оркестр народних інструментів «Верея» під керівництвом Холіної С. В.

  Дарували музику і спів Драч Оксана та Новікова Анастасія – активні учасники гуртка зі світової літератури «Ліра Гіппократа».

918

Студентка випускної групи 428-С Луньова Анастасія виконала запальні латино-американські ритми.

  Солістки вокального ансамблю «Антарія» (керівник Дороганич О.С., Кіровоградський ДЮЦ) зачаровували глядачів піснями у своєму виконанні.  

Дарували свою  творчість  юним медикам студенти Кіровоградської льотної академії: красуні у пагонах - Каріна Нецвітна та Марина Доброволянська.

1615

З дружнім пісенним вітанням зайшов у гості студент Кіровоградського педагогічного університету - Кондратенко Максим.

10 107 7

Хочу зазначити, що концертну  програму готували студенти  групи 228л: Кошова Катерина, Озимай Андрій, Мальований Ростислав, Лункан Ігор, Кухарь Ірина, Вдовиченко Юлія, Крук Ірина, Деміденко Анна, Мамалат Любов.

4 43 3

Можна сказати, що цьогоріч започаткувалася традиція, яка має право на життя. ЇЇ суть полягає в тому, що  студенти молодших курсів готують прощальний святковий концерт для випускних груп. Підготовка, безумовно, вимагала сил і натхнення та другокурсники справились на «пˊять»!

17118

Святкові, піднесені емоції, ми сподіваємось надовго залишаться у серцях наших медсестричок та медбратів. На жаль, свято закінчилося, а попереду – бурхливе професійне життя.

Нині, у  день цей, попросим у Бога
Дати для медиків ліків своїх:
Миру вакцину, щоб вірус тривоги
Вас подолати ніколи не зміг.
Цілющих пігулок, стосунків взаємних,
Добрих інˊєкцій, достатку у дім,
Мазь для душі, щоб усе неприємне
Не залишалось надовго у нім.
Бинт всепрощення
Й мікстуру натхнення,
Кілька систем професійного  росту,
Адже бороти хвороби непросто.
Всім вашим справам вдалої пори-

ВІТАЄМО З ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ!

Куратор

Соловйова О. А.