10aСьогодні епідемія ВІЛ/СНІДу, наркозалежність та соціально-небезпечні хвороби стали однією з найбільш серйозних загроз для нормального, повноцінного життя. Ці проблеми кожного року руйнують мільйони сімей, вбивають тисячі людей, зводять на нівець всі зусилля людей в боротьбі за здоров’я. І хоча людству ще не вдалось знайти шляхи лікування, ми, як медичні працівники, маємо активно боротися з цими хворобами, пропагуючи здоровий спосіб життя, пояснюючи людям всі можливі шляхи зараження, способи профілактики, звертаючи увагу небайдужих різноманітними акціями.

Однією з таких став творчий конкурс «Безпечна весна», Обласного фонду «Повернення до життя», в рамках проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», що був проведений з 6 до 27 квітня 2015 року серед молоді Кіровоградщини віком від 14 до 25 років у рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене», за такими номінаціями: «найкраще відео», «найкраще фото», «найкраще есе» та «найкращий малюнок».

29 квітня, у приміщенні Кіровоградського обласного краєзнавчого музею відбулося нагородження переможців творчого проекту «Безпечна весна».

VuJr-JwFRrc0iT7YtjDED4

Студенти медичного коледжу разом з координатором конкурсу, викладачем психології, Мир’ян Оксаною Володимирівною, також прийняли участь у конкурсі і показали гарні результати: у номінації «Найкраще відео» студентки групи 218 Л Короткова Анна і Корольова Марія вибороли II місце; у номінації «найкраще есе», студентка групи 228 Л Кошова Катерина виборола почесне I місце, вразивши суддів своєю розповіддю «Я зустрів жінку у своїх снах»;у номінації «Найкращий малюнок», студентка 228 Л групи Кухарь Ірина зайняла IIмісце, а також нагородили

Кожного з переможців було нагороджено грамотою та подарунком.

Групою підтримки наших переможців були студенти групи 118л, які з цікавістю та захопленням слідкували за нагородженням.

Після урочистостей у студентів з’явилась унікальна можливість безкоштовно пройти екскурсію по історичним залам краєзнавчого музею.

Наостанок хочеться сказати: Не слід боятися і тікати від цих захворювань, адже, людина вразлива, і ти ніколи не знаєш чи спіткають ці проблеми тебе. Слід навпаки допомагати таким людям не давати «погаснути», піти з життя раніше, ніж їм відпущено, адже вони такі ж як і ми,їм потрібно лише підбадьорювати і наставляти на дорогу боротьби, як писав відомий український поет, майстер пера, Шевченко Т. Г.

«Борітеся –поборете!

Вам Бог помагає!»

Тож борімося, рано чи пізно, але ми не залишимо шансів наркозалежності, соціально-небезпечним хворобам, СНІДу – недугам, які можуть спіткати будь-кого. І не слід бути впевненим, що ці проблема тебе не стосується, або ж обійдуть стороною. Не забувайте про елементарні засоби захисту, адже

СНІД  - не обирає! СНІД ближче ніж ти вважаєш!

Викладач Мир'ян О.В.,

студентка групи228 л

Кошова Катерина