DSC01192DSC01836

Людям потрібна історія, щоб не забувати, і масштабні події, і те, що торкнулося однієї конкретної людини.

DSC01831DSC01194

 

Драма Чорнобиля величезна і в свою чергу дробиться на тисячі епізодів, що торкнулися доль багатьох людей, увійшла до їх особистого життя, як яскраві спалахи героїзму, так і трагедій, пов'язаних із стражданням і болем душі.

DSC01191DSC01189

Наша пам'ять і пам'ять багатьох наступних поколінь – знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року, коли ядерна смерть загрожувала усьому живому і неживому, де наш народ вперше  зустрівся з такою грізною силою, як ядерна енергія, що вийшла з-під контролю.

DSC01840DSC01832

Студенти медичного коледжу  провели вечір-реквієм з нагоди 29-ї річниці від дня аварії на ЧАЕС з метою вшанування пам'яті всіх, хто рятував наше суспільство, всю планету від ядерного жахіття. Студенти групи 118 л (куратор Оверчук О.В.) підготували змістовний матеріал,  зібрали свідчення очевидців, запросили в гості ліквідатора - Мандрику І.В., який поділився своїми поглядами та розповів про цікаві факти, пов’язані з катастрофою. Чудове виконання пісень «Чорнобильська біда» та «Лелеки» Чиж Людмилою, заглибило студентів в ті  страшні події, заставило замислитися про розміри Чорнобильської катастрофи.

DSC01844DSC01842

 

Працівники бібліотеки (Касімова В.О. та Тітова О.М.) підготували книжкову виставку, збірки літературних видань, де висвітлюється тема Чорнобиля. Всі охочі мали змогу подивитися, прочитати, запитати і отримати відповіді.

DSC01873DSC01867

Треба усвідомити: чорнобильська біда – це біда не тільки України. Це – трагедія всього людства і гіркий урок для нього.

Ми ж сівачі,
Ми – сонця діти –
Спроможні зупинити смерть.
Спинити вибухи, ракети –
Роззброїти віки і дні
Щоб сонце мирної планети
У кожнім сходило вікні,

DSC01881DSC01877
Щоб трави, колоски і квіти
Вогнем не перетліли в прах.
Щоб грізне ядерне жахіття
Не спалахнуло по світах.
Щоб наша дума і дорога
Єднали глибину і вись, -
Вола чорнобильська пересторога:
- Людство, зупинись!


Все в наших руках: запобігти, зберегти, а головне пам’ятати…

Культорганізатор

Міхєєва А.