bIx5IkQvI8U11 грудня в актовій залі коледжу відбувся благодійний захід «Земне і Небесне» за сприяння Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви.
Головна мета заходу – навколо милосердя, віри, благодійності, моралі та патріотизму об’єднати молодь, усіх небайдужих людей перед зовнішнім агресором, який прагне знищити незалежну та суверенну Україну.

DSC00696DSC00693

До студентів-медиків звернулися  заступник голови обласної державної адміністрації Віта Вікторівна Атаманчук, директор дипартаменту освіти і науки Єльза Володимирівна Лещенко, директор коледжу  Світлана Олександрівна Бондарь, DSC00697які наголосили, що коли мова заходить про війну та про захист своєї Батьківщини, то у першу чергу потрібно об'єднати зусилля в боротьбі за правду  і  ми маємо не лише на фронті, а також у повсякденному житті бути готовими підтримати наших воїнів, які, захищають  нашу державу від агресора, оберігають мир та спокій на  землі.

DSC00711DSC00770

До присутніх звернулися три постаті з минулого, які  також моляться за мир на Україні та за своїх нащадків:   князь Володимир Великий (Сорокін В. 318л), гетьман  Богдан Хмельницький (Загинайко М 328л) та святий  Даніїл Єлисаветградський (Порвенко А. 128л), а Янгол Охоронець  (Глуха К. 318 л) нашого міста, завжди буде оберігати домівки кіровоградців від військової загрози.DSC00779

Під  час заходу  лунали  чарівні мелодії і пісні у виконанні вихованців музичної школи №2 ім. Ю.Мейтуса Кіровоградської міської ради.

Учасники заходу разом помолилися за збереження миру на українській землі та виконали духовний гімн України "Боже Великий Єдиний, нам Україну храни…".

 

Культорганізатор

Міхєєва А.